Dodawanie komentarza

Do tematu: Verichip

Komentarze do artykułu: Cyfrowy anioł VeriChip

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Verichip

~Olka

2009-03-06 07:28:48

Mieszkam w Wiedniu i mam 2 letnie dziecko,ktore niedlugo pojdzie do przedszkola i musze powiedziec ze bardzo sie o niego boje, swirow nie brakuje-porywaczy,pedofili,mordercow,niedobrze mi jak pomysle, dlatego bardzo chcialabym wszczepic malemu takiego chipa,wiem ze nie uchroni go to przed porwaniem,ale gdyby sie cos takiego zdarzylo to bardzo szybko policja go znajdzie,tylko nie wiem gdzie moglabym zrobic cos takiego,w Polsce tego chyba jeszcze nie ma,a w Austrii? Moze ktos moglby mi pomoc? Prosze o odpowiedz na oliwiajablonska@interia.pl

ODPOWIEDZ

odpowiedz

~Ewa

2009-04-17 10:10:58


   Proszę sobie najpierw wejść na p na YOU Tube albo poszukać pod hasłem " znamię bestii. Nirch Pani pamięta, że tego się nie wyjmuje. Prosę poczytać o planach do czego to tak naprawdę będzie służyło. Rozumię Panią bo mam dzieci, mam wnuczkę ale akurat jestem babką świadomą , nie matroną/ chociaż wiele z nich ma więcej mądrości życiowej niż my współczesne kobiety. Proszę sobie też tak przy okazji wejść na "StopCodex - szerzej spojrzeć na to zzagrożenie. Powinniśmy robić wszystko żeby się przed tym bronić!!!
   Będzie Pani musiała jakoś inaczej zabezpieczyć dziecko a poza tym czy zanane są nam nasze losy? Niedawno świr z okna strzelał do matek odbierających dzieci z przedszkola - co tu pomoże taki CHeap???

ODPOWIEDZ

VeriCip zagrozeniem

~13 EU 109

2009-10-09 01:45:51

pani ewa ma recje ... to nic nie pomoze a pozatym ci ktorzy chca zebysmy to mieli wszczepione sa prawdziwymi terrorystami .. to sie nazywa wprowadzenie new world order ...

ODPOWIEDZ

Droga Oliwio

~Dobra rada

2010-05-25 09:32:04

Najpier dobrze sie doinformuj co to takiego ten chip.Moze wtedy unikniesz najwiekszego bledu jaki moze popelnic czlowiek.Tym bardziej ze chcesz to wszczepic własnemu dziecku.A o walce z terroryzmem tez sobie poczytaj.Zycze wyciagniecia własciwych wnioskow.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę