Dodawanie komentarza

Do tematu: Znak bestii

Komentarze do artykułu: Cyfrowy anioł VeriChip

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Znak bestii

~anioł

2005-02-26 19:16:16

No to już niedługo doczekamy się znaku bestii, ciekawe czy się to pokryje z Apokalipsą 13 rozdział. Nie żyjemy w ciekawych czasach, te czasy są chore!!!

ODPOWIEDZ

Zgadzam sie z toba że to jest

~Leinad

2006-04-26 08:58:36

Zgadzam się z tobą że to jest znak bestii nawet nie musieli wydawać tej kasy na badania wystarczyło zajrzeć do Biblii.... Eh już nie żyjemy w czasach tylko w dniach ostatecznych. A jak ktoś nie wie o co sie rozchodzi niech przealizuje sobie Apokalipsa Jana 13:16, 17 tylko te 2 wersety.

ODPOWIEDZ

Niech was Bóg Błogosławi!!!

~snemuzyk@wp.pl

2006-04-27 12:22:22

Niech was Bóg Błogosławi!!! Czas się przebliżył! Niestety Jezus nie umarł za wszystkich, lecz tylko za wybranych... Abyśmy spotkalie się kiedyś u boku naszego Mistrza i Pana!!! Alleluja, On zwycięży!!!

ODPOWIEDZ

Zaczęło się 2000 lat temu...

~yetipat

2006-05-09 07:06:41

... a teraz już mamy początek końca końca świata... prawdopodobnie my tego dożyjemy... Maranatha - Przyjdź już Panie Jezu!!!

ODPOWIEDZ

Dzień Pana jest coraz bliżej!!

~sopop

2006-05-17 13:41:15

Czasy ostateczne to jest pewne. Nie wiey czy dożyjemy przyjścia Pana. Może będzie pochwycenie gotowego kościoła a może będziemy żyć dalej w ucisku ... Trzymajcie się blisko Boga i nie dajcie się ty uproszczeniom technologii. Bóg stworzył człowieka doskonałym. Po co go "udoskonalać"? Jesteśmy na obraz Jezusa a nie robota.

ODPOWIEDZ

Wiara

~"marny pył"

2006-05-28 08:13:15

SOPOP !!! Co to znaczy : " że moze będzie pochwycenie kościoła" ?? Gdzie Twoja wiara?? Gdzie ufność w prawdomówność Boga?? Pochwycenie będzie napewno , bo tak obiecał Pan i nie śmiej w to wątpić, nie daj się obedrzeć ze swojej wiary. Szatanowi własnie o to chodzi najbardziej , aby zasiać zwątpienie. Na pociechę I Tesaloniczan 4;13-18 dla Ciebie szczególnie 13 wiersz :"A nie chcemy bracia, abyście byli w niepewności co do tych, którzy zasnęli, abyście się nie smucili , jak drudzy, którzy nie mają nadziei" - jak widzisz jedni sie smucą , a drudzy mogą sie radować , bo maja nadzieję , a i pewność daną przez samego Ducha Świętego , który w nich mieszka :)
   P.S. Masz wątpliwości czy doczekasz wielkiego ucisku ?? Ja nie, pójdę z moim Panem , bo tak mi obiecał , a On nigdy nie kłamie!!! Nie bój się , tylko wierz!! Trzymaj się Jezusa ze wszystkich sił, a wtedy napewno spotkamy się U NIEGO !!!

ODPOWIEDZ

UWAGA

~sara z legnicy

2006-07-04 13:25:26

Wiadomość do tego autora:"Niech was Bóg Błogosławi!!! snemuzyk@wp.pl 27.04.2006r. 19:22"
   JEZUS UMARŁ ZA WSZYSTKICH!!!
   To co będzie, to ma być i niech nadchodzi jak najszybciej.

ODPOWIEDZ

koniec swiata...

~zielona:)

2006-08-15 13:58:26

Tak jest Jezus umarł za wszystkich, ale nie wszyscy w to uwierzyli, i tez niektórzy sie go wyparli... Ale wiecie najpierw bedzie przesladowanie, pochwycenie i jesli zostanie na ziemi jeszcze troche chrzescijan to znaczy ze to ich druga szansa ale wtedy juz masakra... Bedzie przesladowanie maksymalne, bedziemy traktowani jak zwierzeta, nawet gorzej, to bedzie straszne!! Takze trzymajcie sie Pana i ufajcie mu z całego serca, chocby bylo ciezko on wam to wynagrodzi!!! I za nic nie przyjmujcie tego chipu!!!!!! Zbliza sie koniec swiata to fakt, w Polsce moze nie, ale w wielu krajach znaki, ktore sa w Biblii i dotycza konca swiata, dzieja sie tak poprostu, moze to nie jest odczuwalne, ale np zobaczcie w Chinach, jakie tam jest przesladowanie, czlowieka sie ciagnie po wiezieniach, wyrywa mu sie paznokcie i torturuje zeby wyparl sie Jezusa i w coraz wiecej krajach tak jest... A w Izraelu? Żydzi przepowiadaja koniec swiata i inni wyznawcy, woda zamienia sie w krew!!!!!! Ludzie przemyślcie to

ODPOWIEDZ

..o rany..

~tina

2006-10-31 06:55:41

by sie wydawac mogło, że to tak daleko..a jednak juz niedługo...
   miło bedzie sie z wami spotkac ( z tym którzy wiedza , ze to nie sa zwykłe chipy) tam juz w niebie...z Bogiem...3majcie sie Jego niewzruszenie...módlmy sie o to zeby jak najwiecej ludzi przyszło do Boga...bo niewiele czasu juz zostało...

ODPOWIEDZ

znak

~Grażyna Wiśniewska

2007-02-11 15:35:55

wciąż się wydawało to niemożliwe a przychodzi ot tak sobie jakby to była rzecz zwykła.Dlatego jest tak straszne!Niewyobrażalnie straszne!

ODPOWIEDZ

Koniec

~Ja

2007-07-20 04:16:20

http://www.tajemniczyswiat.ija.pl/news.php - polecam strone.
   Apokalipsa oznacza oczyszczenie ze zła. Nielękajcie sie tylko zaufajcie Panu.
   

ODPOWIEDZ

no to niedlugo

~Mateusz Zyzik

2007-10-17 09:06:43

Biblia właśnie w ten sposób udowadnia swoją wyższość. Ona to pokazała już dawno temu. ja BYm bardziej skupil sie na na bestii. W Biblii pisze że w czasach ostatecznych antychryst zasiądzie w świątyni Boga. Wielu ludziom wydaje sie żę to chodzi o odbudowę świątyni w Jerozolimie. Jednak chciałbym zwrócić wszą uwagę na slowa Boga że "Świątynią Boga żywego jesteśmy". TO co dzisiaj się dzieje w kościołach ta letniość, przyzwolenie na wiele rzeczy to nic innego jak duch antychrysta. Także nie czekajcie na budowe Świątyni w Jerozolimie ona Była Świątynią Boga!!!
   moge przesłać fajne rzeczy np. proroctwa : zyzizm@gmail.com

ODPOWIEDZ

znak bestii

~Katolik

2008-11-02 15:48:13

Objawienia katolickie potwierdzają że chip=znak bestii - patrz: http://www.giftstor.org/tomkiel05fst.html Nawracajcie się do Kościoła Katolickiego bo wszelkie wiary nie będące wiarą katolicką są fałszywe, Kara Boska idzie na świat!

ODPOWIEDZ

O Bestii, Antychryście i KK

~Tom

2009-07-17 13:53:18

Opiszę wam to, czego jestem pewny i co z wiarą w cokolwiek nie ma nic wspólnego.
   
   "Bestia" jest oficjalną, nadaną przez naukowców, nazwą dla superkomputera zbudowanego w Bruxeli. Ma on 3 piętra poniżej ziemi. Jego zadanie jest gromadzenie informacji na temat każdego człowieka na planecie, a przyszłym zadaniem będzie prowadzenie systemu nadzoru nad dobrami materialnymi, przepływem elektronicznego pieniądza i kontrolą prywatności i poprawności politycznej, poprzez coraz szybciej wdrażane systemy monitoringu kamerami mikrofonami i czujnikami R.F.I.D. (do wykrywania czy ktoś ma czy nie wszczepiony czip), czyli systemu totalnej inwigilacji, itd.
   Gdy zlikwidują papierowe i metalowe pieniądze na całym świecie, to zastąpią je elektronicznymi. Zamiast karty kredytowej, karty zdrowia, paszportu, dowodu osobistego, itd. będą wszczepiać mikroczipy (znamię Bestii), bez których nie będziesz mógł nic kupić, nic sprzedać, wyleczyć się, załatwić sprawy urzędowej, pójść na uczelnię itd.
   To jest twór na miarę Skynetu z sagi "Terminator", który uzyskał samoświadomość. Jeśli kto nie pokłoni się Bestii lub jej obrazowi, ma zostać zlikwidowany, to albo on uzyska samoświadomość i zacznie rządzić, albo jest to przenośnia, mówiąca, że każdy bez mikroczipa, każdy nie podłączony czipem do systemu będzie wrogiem systemu, TERRORYSTĄ, a wrogów się likwiduje.
   
   Ilu terrorystów jest w twojej rodzinie?
   Nie ma żadnego?
   No coś ty, chyba raczej wszyscy są, bo deklarują, że nie dadzą sobie wszczepić czipa, co równa się z nazwaniem ich terrorystami.
   Gdy posiadasz czip, władza uważa, że jesteś otwartą karta, a gdy nie masz go, to znaczy, że ukrywasz coś przed władzą, ukrywasz coś, co z władzą się nie zgadza, czego władza sobie nie życzy, za co karze, więc jeśli coś ukrywasz, to na pewno jesteś przestępcą, a że (wtedy tak będzie) nie będzie już zwykłych przestępców, to nazwą cię terrorystą, by każdy zaczipowany widział w tobie zagrożenie i natychmiast cię wydał władzy. Brat brata wydawać na śmierć będzie.
   III Antychryst będzie pochodził z linii Davida, czyli będzie Żydem. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej z "pierwszej ręki", odsyłam was do odszukania w necie textu zwanego "Protokoły obrad mędrców Syjonu", których 90% założeń zostało już zrealizowanych, gdyż to pewna zwyrodniała grupa Żydów, której pradziadowie (np: król David) podpisali cyrograf z krwiożerczym demonicznym tworem zwanym powszechnie Jahwe - i proszę nie mylić tego psychopaty z Bogiem miłości, o którym mówił Jezus.
   
   Gdy po przeczytaniu "Protokołów..." wiesz już, że to pewna grupa Żydów jest odpowiedzialna za syf na świecie, to musisz też wiedzieć, że około 90% najbardziej znanych publicznie polityków w naszym kraju, to Żydzi o zmienionych danych personalnych, by mogli być brani za rodaków, a tak na prawdę odprawiają w TV teatr iluzji, że niby się spierają, kłócą, walczą, wchodzą w koalicję, że niby jest jakaś demokracja (gdzie, bo nie widzę?!), a to wszystko po to by wywołać iluzję istnienia możliwości wyboru kandydatów na prezydentów i inne rządowe stanowiska. Głównym celem tych Żydów jest doprowadzenie polityki państwa do stanu takiej dysharmonii, gdzie majątek narodowy i prywatny musi upaść i zostać wykupiony za bezcen przez Żydów, wszelka konkurencja ma zniknąć na rzecz korporacji, strategiczne gałęzie przemysłu też mają trafić w prywatne ręce Żydów, także budynki, ziemie, słowem wszystko, a my, goje mamy mieszkać na ich ziemi, wedle żydowskiego hasła "Nasze kamienice, a wasze ulice" ( w samej Warszawie toczą się setki spraw między Żydami a gojami, których ci pierwsi wywalają lub walczą o wywalenie z domów na zbity pysk, na ulice, gdzie według Żydów jest ich miejsce.).
   "Lista żydów o zmienionych nazwiskach" jest do odnalezienia w necie w kilku miejscach. Napomknę tylko że prezydenci Polski od wielu kadencji, od czasów Gierka, to Żydzi. Wałęsa także, dlatego wyszła sprawa z jego byciem szpiegiem, gdyż wszystko co się dzieje, np: powstanie Solidarności, upadek muru i komunizmu, to zaplanowane działania, które mają wyglądać na spontaniczne ruchy wolnościowe. A ślepe masy uwierzyły, że oto powstaje ruch antykomunistyczny i w końcu będziemy wolni. A tak na prawdę, to kraty więzienia nadal istnieją, ale hipnoza mas sprawiła, że ich nie widzą, a te są jeszcze mocniejsze niż kiedyś. Komunizm i Nazizm zostały stworzone prze Żydów na zasadzie Dziel i Rządź, by wywołać II Wojnę i późniejszą Zimną Wojnę dla utrzymania ludzi w strachu, którego energią żywią się istoty demoniczne. One absorbują z nas prawdziwą, nie urojoną, nie nieistniejąca, ale całkowiecie żywą energię eteryczną, którą człowiek wydziela non stop, a silniej pod wpływem emocji i uczuć. Najsilniejszą od zawsze a i obecnie emocją jest STRACH, a że te istoty pasożytujące na nas żyją bez miłości (tam gdzie nie ma miłości, jest strach i na odwrót - gdzie zero strachu, to stan boskiej miłości, stan świadomości chrystusowej, do której KK nie chce was dopuścić, bo stracił by swoją władzę), to i energia, którą się żywią, musi posiadać takie samo podłoże, czyli strach. Wtedy mogą taką energię wchłonąć. Tego typu istotą jest Jahwe i jego pobratymcy nieudolnie udający Boga. A władza świata, ta ukryta, pozakulisowa, oraz również ci znani politycy i sławy, służą tym pasożytom i robią wszystko, by było tak jak oni chcą, a nie tak jak życzy sobie lud. Lud to gawiedź, lud do bezrozumna masa, którą trzeba trzymać za mordy z podniesionym kijem gotowym do pałowania lub wymordowania. Lud to plugastwo, to woły robocze, trutnie harujące dla Panów mroku, a to oznacza kompletny brak szacunku dla nas, a brak szacunku wynika z poniżenia. Jesteśmy dla nich nikim, i zamierzają zredukować różnymi sposobami liczbę ludności do 500 milionów. Obejrzyjcie film w necie END GAME oraz inne, które będą mu towarzyszyły na youtube itp stronach. Są też wersje do ściągnięcia w lepszej jakości. Zróbcie to szybko, bo zamierzają ograniczyć dostęp do netu, by kontrolować w nim co bydło może oglądać i czytać, a co nie, bo nie jest zgodne z jedynie słuszną wersją ICHNEJ prawdy (czyli totalnej ściemy).
   
   Kilka tytułów filmów omawiających powyższe sprawy:
   End game
   Terrorstorm
   911 Martial law
   911 in plane site
   Loose change 2 część i 2 rozszerzona edycja
   Esoteric agenda
   ...
   jest tego więcej. Kopiujcie je i rozdawajcie znajomym. Na jednej płycie DVD mieści się kilka filmów. Gdy wypalicie po 3 zestawy i rozdacie je innym i oni zrobią to samo, to może ludzie obudzą się zanim wpadnie im ręka do nocnika, bo gdy obudzą się z ręką w nocniku, będzie już za późno, a już jest bardzo późno.
   Obozy koncentracyjne, komory gazowe i krematoria powstają na całym świecie. Na youtube szukaj "Obóz FEMA" i odnieś to co zobaczysz do całej planety. Albo film "Mamy już twoją trumnę" tamże przerazi was.
   Gdy na niebie zobaczycie smugi po samolotach, które nie znikają po co najwyżej kilku minutach, jak klasyczne smugi kondensacyjne z pary wodnej, to wiedzcie, że te utrzymujące się godzinami, dniami smugi rozchodzące się po niebie do postaci warstwy chmurnej, zawierają trucizny, które mają zatruć masy, by te zaczęły chorować na różne dolegliwości, a to wszystko po to, by zdepopulować ludzkość. Oczywiście to tylko 1 z wielu sposobów. Innym jest GMO, czyli żywność modyfikowana genetycznie; dodatki chemiczne do wody i pożywienia; środki medyczne, które może czasami coś leczą, a raczej likwidują objawy a nie przyczyny, a zakulisowo zatruwają inne narządy i ośrodki ciała, które zaczynają szwankować po jakimś czasie, by nikt nie połączył dolegliwości z prawdziwą przyczyną; napromieniowywanie żywności; fale elektromagnetyczne z urządzeń elektrycznych - komórki ciała porozumiewają się przy pomocy wysyłanych i odbieranych sygnałów elektromagnetycznych z zakodowanymi informacjami. Gdy człowiek żyje zdrowo w zdrowej atmosferze bez tych fal, wtedy ciało jest zdrowe (pomijam inne patogenne czynniki), ale gdy tylko pojawi sie na zewnątrz sygnał silniejszy niż komórkowy, wtedy jest jak w zabawie w "Głuchy telefon", gdzie komórka wysyła sygnał, coś z zewnątrz też wysyła, i te dwa sygnały zachodzą na siebie, przy czym silniejszy sygnał wygrywa, a na ogół silniejszy pochodzi z telewizora, kuchenki mikrofalowej, komputera, telefonu i internetu bezprzewodowego, itd. Wtedy sygnał inwazyjny mąci w informacji sygnału komórki ludzkiej, i druga komórka dostaje już zaburzony sygnał ze zmienioną informacją, która zostaje przez komórkę odczytana i wprowadzona w życie. I co się dzieje z komórką? Mutuje do postaci RAKA.
   Śpisz przy gniazdku prądowym? Szykuj się na raka. Ale co z tego, że odsuniesz łóżko czy fotel od gniazdka, skoro cały twój dom jest opleciony siecią kabli z prądem i sygnałem tv, internetowym, satelitarnym. mieszkając w takich warunkach prędzej czy później nie ma opcji by na coś nie zapaść.
   
   A teraz o KK.
   Jezus nie zmarł za nikogo. Nie narodził się jako Bóg, tylko jako ktoś, kto ma dać innym przykład swoim życiem, jak stać się w pełni sobą, jak zjednoczyć się z Bogiem i przez to stać się nim. Bo jest tylko Bóg i nie ma nic poza nim. Wszystko wokół wraz z tobą to Bóg. Żyjesz w jego przestrzeni świadomości, zbudowany jesteś z jego energii i duch twój, dusza są nim wydzielonym z niego ale wciąż w nim zawartym, by móc doświadczać indywidualności. Każdy jest tym samym Bogiem. Jesteśmy jednością w wielości. Jezus i Gautama Sidhartha Budda byli ludźmi jak każdy z nas. Gdyby narodzili się jako Bogowie, to nikt by nie uwierzył bogu, że możemy być tacy jak on, a gdy urodził się człowiek przygotowany na pokazanie drogi do domu, i dotarł tamże, to i łatwiej pojąć, ze skoro on to zrobił i obiecał, że każdy może3, to i ja mogę. Kościół by odebrać wam tą możliwość, powiedział wam, ze Jezus urodził się jako Bóg i koniec kropka, nie jesteście godni całować jego stóp. Szatan odwrócił kota ogonem.
   BREDZĘ?
   Skoro tak uważasz, to co miał na myśli Jezus mówiąc coś takiego:
   "Ktokolwiek wierzy we mnie, ten będzie czynił cuda jakie ja czynię, a i większe od nich"
   Powinno być: Kto staje się chrystusem, ten będzie czynił cuda jakie ja czynię ..."
   Choćbyś nie wiem jak mocno wierzył w Jezusa, to nigdy nic nie zmaterializujesz, nikogo nie wskrzesisz, nie będziesz chodził po wodzie ani latał - TAK, ON LATAŁ i mógł zrobić cokolwiek innego, bo wszystko jest jednością, bo wszystko jest Bogiem, i stając się nim, a tym samym sobą w pełnej okazałości, możemy czynić wszystko i póki nie osiągniesz świadomości chrystusowej, nie trafisz do nieba, a jedynie do strefy astralnej, zgodnej z poziomem twojego pojmowania świata, by potem odrodzić się w nowym ciele i dostać kolejną szansę na realizację drogi do domu Boga, czyli do samego siebie. Jezus w tych słowach obiecał ci, że gdy osiągniesz jego poziom, będziesz mógł czynić wszystko co on robił a i większe rzeczy - a ty uważasz, że niby kto może robić to co on i więcej, jak nie ktoś, kto jest co najmniej na jego poziomie świadomości? Pozbądź się wiary w czyjeś sekciarskie brednie, które mają zaprowadzić cię na manowce, choć w zasadzie to tam już jesteś, a zajmij się wiedzą, której w szkole czy w kościele cię nie nauczą, wiedzą o stawaniu się jednością z Bogiem poprzez oczyszczanie się z energii strachu, poprzez odkrywanie nieba w sobie. Jezus rzekł, że Niebo jest bliżej ciebie niż twoje ręce i nogi, a co jest bliższe? Dusza, która jest bogiem, a Bóg mieszka w niebie, a świątynią boga jest ludzkie ciało, tak?, więc umrzyj jako dialektyczna osobowość, która istnieje tylko i wyłącznie z energii strachu (wiem, że trudno to zrozumieć), i pozwól w tobie na narodziny Boga, który jest w tobie, w więzieniu EGO/JA.
   W ogóle Kościół kompletnie wykrzywił nauki Jezusa i o nim samym, kim był, skąd pochodził, gdzie wędrował i przebywał prze 18 lat wywalonych z Bibli (bo tego macie nie wiedzieć, a on był w między innymi Tybecie i Kaszmirze ucząc się w klasztorach nauk Buddy, bo to dokładnie te same nauki). KAToLICYZM to religia jak każda inna, stworzona przez demony by zwieść miliony. Jak sama nazwa wskazuje jest to KAT LICA, czyli oblicza Boga w człowieku.
   
   Nie wierzysz, że Katolicyzm to satanistyczna sekta?
   Jezus powiedział jak rozpoznać kto od Boga pochodzi a kto z mroku, na przykładzie nasion, że jak nasiono spadnie na złą glebę, to wyda taki sam sparszywiały plon, tak?
   A wiesz jakie były początki KK?
   Ukazali pełną gębą wszystko co najgorsze zasłaniając się Jezusem i imieniem Boga. Pod latarnią zawsze najciemniej. To jedyna sekta o tak wielkim zasięgu, która siłowo zmuszała ludzi do wyznawania ich wiary, a kto nie dał się zmanipulować i wyprać, ten był ścinany, palony na stosie, rozciągany końmi, łamany kołem, zalewany ołowiem lub olejem czy smołą, przypalany rozgrzanym prętem itd. Och, jakie to święte, jakie to boskie, jakie to katolickie. Krucjaty, Święta Inkwizycja, najazdy, to wszystko czyniono w imię Boga - raczej Szatana, gdyż Bóg miłości bezwarunkowej nie ma nic wspólnego z takimi zachowaniami, za to ciemna strona mocy owszem, kocha wszystko, co jest związane z krzywdzeniem innych. Widzicie tylko to co wam KK wmówił, a gdyby porównać to do Nazizmu, gdyby ten wygrał wojnę, to dziś też ludzie widzieli by Nazizm jako boską religię i nie zwracali by uwagi na minioną wojnę i pożogę jaką Nazizm wywołał, nie pamiętali by obozów zagłady i ślepo popieraliby władzę i kult - dokładnie tak samo jest z KK, zastosowano podobną metodę prania umysłów na skale masową. Kto nie zgadzał się z jedynie słuszną wizją władzy, szedł do piachu. KK to najbardziej zwyrodniała instytucja jaką znam od podszewki. Nie ma też nic wspólnego z prawdziwymi naukami Jezusa o oświeceniu duchowym, czyli zbawieniu. Czy tak postępuje sekta czy religia pochodząca od Bog? Gdyby pochodziłoa od Boga, to ten nie pozwolił by w swoim ogródku wykluć się larwom ciemności, tak? A skoro Na łonie KK działy się najbezeceńsze makabry, a Bóg milczał, to znaczy, ze to nie jego ogródek, i z racji nadania ludziom wolnej woli, nie mieszał sie do nie swoich grządek. Dominikanie czy Jezuici opracowali punkty JAK ROZPOZNAĆ SEKTĘ. Otóż wedle tych punktów, KK jest sektą. Mówiłem, ze pod latarnią najciemniej? Albo, że ci, którzy najgłośniej krzyczą, są winni. Krowa, która dużo ryczy (kościół o miłości), mało mleka (tej miłości) daje.
   Mam nadzieję, że satanistyczny KK i inne religijne sekty, zniknie z Ziemi na dobre, by zrobić miejsca na duchową wiedzę o prawdziwej naturze Boga i tego co w nim zachodzi, a w czym my żyjemy..
   

ODPOWIEDZ

co za typ

~Don Warm

2010-01-08 15:55:14

Tak ty człowieku czynisz cuda chodzisz po wodzie bo jesteś doskonały i nam o tym mówisz... SAm oto uległeś jakiejś propagandzie i mistycyzmowi który sprawia że wierzysz w fikcję. Jezus mówił aby wszystkie narody się o nim dowiedziały i uwierzyły w Jego Imię a ty mówisz o Buddzie itp. Bluźnisz na Boga Jahwe, Ojca Jezusa Syna Bożego o którym On mówił i do którego się modlił. Sam Jezus był Żydem Jego Apostołowie także, również jak był małym chłopcem uczył się w Synagogach Żydowskich. Człowieku sam jako pierwszy potrzebujesz nawrócenia a nie tutaj głupoty wypisujesz i obrażasz Święty Kościół który to sam Jezus założył mówiąc do Piotra Apostoła: " Ty jesteś Piotr skała na której to skale zbuduję swój Kościół" jakoś tak to było. Oby Bóg wybaczył Ci bluźnierstwa...

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę