Dodawanie komentarza

Do tematu: Przeczytaj to koniecznie!

Komentarze do artykułu: Cyfrowy anioł VeriChip

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Przeczytaj to koniecznie!

~ostrzeżenie

2006-05-21 11:12:55


    "On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia"
    Apokalipsa 13:16
    Przemyśl Zanim Dasz Się Oznakować!!

ODPOWIEDZ

link do artykułu nawiązującego

~MULUC 13

2006-10-16 16:43:53

czytałem taki "Wywiad z Illuminatem" spod tego linka:
   http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=360
   w którym powiedział on o wprowadzeniu pieniądza elektronicznego podczas jakiegoś wielkoskalowego i spektakularnego wydarzenia, i wedłóg mnie stanie się to czipowanie właśnie w tamtym czasie, bo związane jest to ze sztucznym wywołaniem iluzorycznej wojny z globalnym terroryzmem, a na prawdę to chodzi o zniewolenie ludzkości we władaniu istot astralnych, demonów, które pasożytują na naszej energii eterycznej wydzielanej podczas uczucia strachu w sobie, a strach siany jest nieprzerwanie od tysięcy lat i nasila się wraz ze zbliżającą się chwilą objawienia Antychrysta. W Matrixie ukazane to było w postaci robotów hodujących ludzi pasożytniczo rabując od nich energię elektryczną. Przekazy są wokoło, tylko ludzie są zahipnotyzowani i nie widzą tego na co patrzą, a jeszcze bardziej nie wiedzą nic o tym, czego nie pokaże im się w telewizji, która jest kontrolowana i cenzurowana na skalę globalną.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę