Dodawanie komentarza

Do tematu: Bugatti czy Brabus

Komentarze do artykułu: Najszybsze auto świata

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Bugatti czy Brabus

~Maxiox

2007-05-31 14:19:07

Dotychczas Bugatti Veiron niby był najszybszym samochodem na swiecie lecz nie jest to prawda teraz najszybszym samochodem jest Brabus TKR niech ktos sprubuje go pobic do setki na 1.67 s a osiaga predkosc 474 km/h

ODPOWIEDZ

Bugatti czy Brabus

~Fan Bugatii Veyron`a

2007-06-04 15:31:25

Czytałem w "Wikipedii", że osiągi Brabusa są tylko "papierowe" i tak naprawdę to Veyron cały czas jest najszybszy. Osobiście mi to pasuje(uwielbiam Bugatii Veyron), poza tym podobno trwają prace nad mocniejszą wersją Veyrona(1250 KM) która ma się ukazać w ciągu(chyba) najbliższych 3 lat. Nie chciałbym detronizować Veyron`a i mam nadzieję że nie będę zmuszony do tego czynu, ale jestem świadomy że technika wraz z motoryzacją idą do przodu więc niespokojny czekam na nowinki. Jeżeli ktoś chce o tym podyskutować to proszę bardzo, chętnie wymienię się poglądami: gg 9975351 mail: TDI.SUBARU@poczta.fm

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę