Dodawanie komentarza

Do tematu: BREDNIE TU SAME

Komentarze do artykułu: Najszybsze auto świata

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

BREDNIE TU SAME

~Sieramatapuku!!

2006-02-08 12:50:06

Jeśli ktos z was by sie naprawde interesował to wiedziałby ze BUGATTI osiaga predkosc 620km/h ale osiagniecie tej predkosci jest niemozliwe przez ograniczenie elektroniczne. Ale to nie wazne ja mam Volvo 440 i jest najszybsze na swiecie! ma ograniczenie elektroniczne tez a spokojnie pojedzie 730km/h

ODPOWIEDZ

twoje volco

~anonim

2006-02-10 03:22:46

ale ty Kurwa głupoty pieprzysz
   mój duży fiat wyciąga 100 i wcale sie tym nie chwale

ODPOWIEDZ

ja

~dfvd

2006-02-22 09:09:11

ale burak jesteś zeczywiście twoje volvo pujdzie 700 chyba z przepaści ty pojebie
   tak a ja bmw 800km i do setki 0,5 jak dragsterem

ODPOWIEDZ

Skandal

~autor natchniony

2006-04-28 07:25:44

Jakiś typ gada ze ma najlepsze auto świata, jak by miał to by musiał byc tak bogaty ze hej i by nie wchodził na takie strony.wyciognie ci twoje volvo 700km/h czy ile tam,no uważaj bo se pierdniesz!!! skad wiesz ze tyle wyciagnie?nie miał bys gdzie tego sprawdzic!moze twoje volvo lata!?moze to prom kosmiczny a nie samochód?napewno staniesz kiedys na słońcu!bo twoje volvo sie nie stopi! bo jest bezpiecznie elektronicznie czy jakos tam.a na tej stronie to pierdoły!BUGATTI VEYRON króluje i jest najszybsze!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę