Dodawanie komentarza

Do tematu: nic nie wiecie

Komentarze do artykułu: Najszybsze auto świata

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

nic nie wiecie

~grzesiek

2006-05-08 02:06:44

Nic nie wiecie najszybsze wyciąga 407 bo ma silnik V8 a ten ma V6
   i w swojej klasie pobił rekord świata może kiedyś powtóży to BMW.

ODPOWIEDZ

masz racie

~ADAM

2006-05-08 02:09:34

Ja TEŻ TAK MYŚLE

ODPOWIEDZ

RACJA

~GEPCIO

2006-05-09 06:00:08

TE AUTO JEST DO DUPY ....PAROWUZ

ODPOWIEDZ

no tak

~ggwww

2006-05-11 03:39:00

całkowita racja..aaaaaa.mam pytania ma może ktoś spolszczenie do nitro famyly albo jej strone
   

ODPOWIEDZ

fura

~ziomek

2006-05-12 07:54:43

ja sie nie zgadzam najszybsze jes bugatti poniewasz ma silnik 16,4 i 1001 KM i jest dopuszczony na drogi wiecjego maksymalna predkosc to 407 wiec raczej narazie nic go nie pobije!!!!!

ODPOWIEDZ

skąd wiesz

~grzesiek

2006-05-15 02:05:48

Jeśli wisz to ma wyjść nowe BMW Z8 z silnikiem 605km a może to być nawet więcej a tak wugule to będzie zbudowane z trwałego mocniejszego od metalu i będzie lżeijsze.

ODPOWIEDZ

niewiadomo

~dracco

2006-05-17 02:58:42

ciekawe tez czytalem ze najszybsze auto to bugatti veyrona bo jedzie 407,5 km/h i tak to jest jeszcze ograniczone elektrycznie bo tyle najwiecej nim jechali
   a tu pisza ze nie
   to kto w koncu ma racje
   

ODPOWIEDZ

nic niewiecie

~dracco

2006-05-17 03:01:26

a ty "z kad wiesz wiesiek" ze ma takie bmw wyjsc przeciez to bugatti ma od 1001 KM do 1050KM zalezy kto na jakie trafi

ODPOWIEDZ

tere fere

~KSML

2006-05-25 09:04:48

Zobaczcie dzieci z którego roku jest ten artykuł, a dopiero potem sie wypowiadajcie. W marcu 2005 Veyrona nie było jeszcze w sprzedarzy. Teraz - faktycznie jest najszybszy

ODPOWIEDZ

Lotec Sirius

~JanekIRA

2006-07-21 04:08:29

Owszem nie wielka garstka jest super samochodów co jezdżą powyzej 400 km/h ale ja bym chcial wam opowiedziec o moim spotkaniu z włascicielem super bryki Lotec Sirius to spotkanie odbylo sie w Niemczech w zeszłym roku i to dzieki mojemu szwagrowi co zna tego właściciela auta. Lotec Sirius juz nie jest produkowanym samochodem dlatego ze przecietny obywatel Niemiec nie moze sobie pozwolić na zakup takiego samochodu. Lotec Sirius był produkowany tylko na zamówienie i nie byl robiony seryjnie. Co prawda nie jest najszybszym samochodem świata ale mocy i kopa to mu nie brakuje otóż co do osiagów to od 0 do 100 km/h -3,8 sekndy, od 0 do 200 km/h -7,8 sekundy. Co prawda szybciej niz 400km/h nie pojedzie ale moc jest bardzo imponująca powyzej 1300KM. Po dłuższej rozmowie z włascicielem postanowilismy sie wybrać nocą na autostrade dlatego ze wynajecie toru wyscigowego drogo kosztuje. Musze przyznac ze na poczatku strach jechac takim samochodem (oczywiscie ja tylko byłem jako pasażer dlatego ze właściciel nie zgodził się zeby ktoś inny prowadzil jego bryke). Zawsze bylem przyzwyczajony do jazdy samochodem ok.120-150km/h na terenie Polski. Lecz po lekkim nacisnieciu pedału gazu w Lotec Siriusie lekko i za razem szybciej jedzie sie tym super samochodem. Najbardziej sie bałem gdy właściciel przekroczył 300km/h ale jakos wytrzymałem i powiedziałem zeby rozpedził samochód do calkowitej prędkosci tego pojazdu i okazuje sie ze mimo poteznej mocy samochód przekroczyl 400km/h w dokladnosci bylo 405km/h. Po przejazdżce tym super samochodem włascicielowi musialem zapłacić 500 EURO. Dla tych co chcą blizej poznac ten samochód. Łatwiej wam tutaj jest pisac o takich super brykach niż spotkać jego własciciela i sie przejechac chocby jako pasazer. Zapraszam na linka: http://www.ikm.za.pl/lotec/lotecsirius.php

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę