Dodawanie komentarza

Do tematu: Zastanówcie się co piszecie!

Komentarze do artykułu: Największy silnik disela na świecie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Zastanówcie się co piszecie!

~Szyderca

2006-03-04 15:49:59

Zastanówcie się co piszecie!
   Silnik turbinowy działa na zasadzie turbiny gazowej, i nie posiada wału korbowego. A tym bardziej nie jest silnikiem Diesla, czyli wysokoprężnym. Proponuję aby redakcja do działu technika zatrudniła jednak kogoś kto ma chociaż mgliste pojęcie o technice, i mógłby zapobiec wypisywaniu totalnych bzdur.

ODPOWIEDZ

Kto to pisał (tłumaczył)?

~Pozdrawiam Andy

2006-03-25 05:09:47

Mam podobna opinie na temat tego artykułu.
   Osoba która opracowała (a właściwie nieudolnie przetłumanczyła oryginalny tekst ze strony: http://www.bath.ac.uk/~ccsshb/12cyl/) zupełnie nie zrozumiała oryginalnego artykułu. Mam taka propozycje dla redakcji aby zatrudniła do działu zajmującego się techniką osobę z wykształceniem technicznym oraz z dobrą znajmoscią języka angielskiego technicznego. W przeciwnym razie nadal będziecie narażć się na śmieszność w oczach internautów. Poza błędami wynikającymi z błędnego zrozumienia oryginalnego tekstu, autor polskiego opracowania, nazmyślał troche pisząc że ten silnik bedzie dostępny w wersji 14-18 cylinrowej, a po prawdzie dostępny on jest w werjach od 6 do 14 cylinrowych.
   

ODPOWIEDZ

A

~JanMariaRokita

2007-07-12 16:14:10

To jest silnik do okrętu a nie do samolotu.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę