Dodawanie komentarza

Do tematu: sterowanie ludżmi

Komentarze do artykułu: Urządzenie do sterowania ludźmi

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

sterowanie ludżmi

~==

2007-10-24 17:02:39

Już od ponad kilku miesiecy sterują ludżmi i to nie jest wbrew pozorom wynalazek japońskich naukowców.Odkrycie to nie zostało ogłoszone w mediach -przynajmniej ja nie
   słyszałem-ponieważ,chcieli zachować tą tajemnicę dla siebie(nie pytajcie mnie kim oni są i skąd ja to wiem).Technologia ta narusza prawo, gdyż pozwala na manipulowanie ludżmi wbrew ich woli a nawiasem mówiąc jest nie wykrywalna, nie da sie udowodnić tego-prawdopodobnie, człowiek nie zdaje sobie sprawy, że jest sterowany dopóki oni tego nie zdradzą (a czy zdradzą społeczeństwu, ludziom, a co będzie gdy skótki wpływania na ciało i umysł okarzą sie nie odwracalne).Zostawiam was refleksji ale myślcie samodzielnie i korzystajcie ze swioch zmysłów póki czujecie to - i co prawda oni wam pozwalają na to.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę