Dodawanie komentarza

Do tematu: Darmowa energia jest w zasięgu

Komentarze do artykułu: Latające elektrownie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Darmowa energia jest w zasięgu

~Henryk Tomiński

2007-07-13 17:38:39

Wielokrotnie podawałem że energie elektryczną mozna otrzymać nie tylko na wysokościach,5000m nad ziemią ,ale nad wodą troche skupienia i pomyślenia jak to można opracować od kilku watów do kilkaset Megawatów wszystko uzależnione od zapotrzebowania.W 1972r. opracowywałem energie słoneczną i jej moc otrzymania w megawatach,oraz energie elektryczną otrzymaną z przeróbki wiatraków(energia wiatrowa). w 1973r.kiedy podjołem prace w eletroni Pątnów (PAK) najpierw jako elektronik przerosły mnie zasady i koszty wytważania energi elektrycznej ,zrezygnowałem z opracowanieniami nowych tanich kosztów wytwarzania energi elektrycznej. Od 3 lat powróciłem do zaległego tematu energi odnawialnej ,przeszedłem odpowiednie przeszkolenie POL-EKO w Warszawie i podpowiadam że należy się zainteresować j/w. gorące żródła także Slesin woj.Wielkopolskie i Uniejów woj. Łódzkie (PL)i.tp.
   Informuje jako biegły sądowy stały d/s mech.i elektr. że energia opisana na wysokościach nie zdawała nam do zasilania satelit geostacjonarnych na wysokości orbity ponad 32 km
   TV SAT TEXT.zastosowane zostały ogniwa słoneczne ,które pracują do obecnego czasu.Jako współtwóca TV SAT w Polsce fimy PORION mam wiele doświadczeń z tymi opracowaniami.
   Moge wiele uwag i pomysłów przekazać ,aby uwolnić się od bardzo drogiego paliwa energetycznego.
   mójmeil.www.htominski11@wp.pl
   
   Henryk Tomiński

ODPOWIEDZ

Panie biegły...

~Profan

2007-09-23 14:16:36

...patrząc na sposób pisania, wydaje się jakoby nie skończył Pan nawet podstawówki.
   Dysleksja? - trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.
   Mam nadzieje, że opinie w sądach wydaje Pan tylko ustnie.

ODPOWIEDZ

kretyni otaczaja nas

~GLOBI

2010-01-05 23:29:56

Jak tak czytam odpowiedzi nie których ludzi to mi się nie dobrze robi czepiacie się pisowni a gu....wiecie o technologi dla was liczą się tylko czasopisma gdzie są same bzdury i poranna kawa NARA

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę