Dodawanie komentarza

Do tematu: RZĄD NIELUBI KONKURENCJI

Komentarze do artykułu: Latające elektrownie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

RZĄD NIELUBI KONKURENCJI

~RZAD NIELUBI KONKURE

2008-01-26 16:43:34

Ludzie juz dawno wymyslili sposoby na uzyskiwanie darmowej energi ,a takze zostaly juz dawno opracowane projekty ruznego typu generatorów czy silników super ekonomicznych ,ale celowo niesą wdranżane w dzedziny zyciowe bo poprostu rząnd nielubi konkurencji...

ODPOWIEDZ

nie tyle Rząd

~joke

2008-07-19 01:08:01

nie tyle rząd co korporacje specjalnie nie dopuszczają tych projektów ponieważ ludzie by w nie inwestowali a oni by na tym nic nie zyskali (dzięki tym rzeczą które zostały już wynalezione nie była by nam potrzebna w tym stopniu energia atomowa i ropa naftowa która nie są za bardzo bezpieczne )

ODPOWIEDZ

Darmowa energia??

~slr

2008-12-17 00:22:25

Wydaje mi się ze te pojecie zostało trochę nie trafnie użyte, bo nie sądzę żeby coś takiego istniało. No oczywiście jako pokład energetyczny tak, ale patrząc z tej strony to i ropa jest darmowa w końcu leży sobie spokojnie pod ziemią wystarczy ją wyciągnąć. A jednak i tak płacimy za benzynę. Pozyskanie Energi, zawsze będzie nasz coś kosztowało. Niezależnie od tego jakiej technologi się użyje. A co do konkurencji. To ona według mnie nie istnieje. Firmy które obecnie zajmują się energią, stać na wprowadzenie nowej technologi energetycznej. Lecz poco skoro i tak ropę maja teoretycznie za darmo wystarczy ją wyciągnąć, a skoro i tak wydali miliardy na instalacje to niech chociaż przyniesie ona maksymalne zyski. Przyjdzie i czas na zarabianiu na słońcu, wietrze lub czymkolwiek innym.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę