Dodawanie komentarza

Do tematu: Darmowa energia!!! toc to klas

Komentarze do artykułu: Latające elektrownie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Darmowa energia!!! toc to klas

~antyglobalista

2006-02-27 05:40:19

Teroryzm .Jestem w stu procentach przekonany ze obecni wladcy swiata czyli a dawniejsi "ubodzy rycerze Chrystusa" ngdy nie pozwola ludzkosci na taka darmoche. Juz od stu lat metody darmowej (Nikoli Tesly ) energii sa znane i opracowane ale rodziny-dynastje naftowe blokuja je poprzez globalny monopol pieniezny. Klasyczny przyklad mamay z Iranskim programem energrtycznym ktory jest wsciekle atakowany przez ubogich rycerzy chrystusa wzglednie obroncow grobu jerozolimskiego

ODPOWIEDZ

jacy oni obrońcy Chrystusa?

~petrakwap

2006-04-18 13:28:17

własnosci tak.pretensji do zarzadzania zasobami ludzkimi na tym globie tak,to tak :).
   I oczywiście niezawodne zawsze pod reką "tanie kredyty"które nie jednegi i nie jedno państwo
   wykończyły.Coraz więcej banków na tym świecie małe sklepiki z żywnoscią padają,a markety
   z trucizą zamiast zdrowej taniej żywnosci rosna jak grzyby po deszczu - smutne!.
   Pozdrawiam Cię Antyglobalisto juz jest nas dwóch moze damy radę :D!
   Wszystkiego dobrego życzę!
   petrakwap!

ODPOWIEDZ

Dynastje nic nie znaczą

~GG 9033093

2006-06-01 09:01:02

Nawet armia dynastji naftowych nic nie znaczy wobec zdecydowanej wienkszości biednych pragnancych taniej energji,pamientaj że gdyby nie biedni bogatych by nie było.To biedni dyktują warunki i dobrze o tym wiedzą.

ODPOWIEDZ

Darmowa energia

~Edi-177

2007-12-15 01:34:58

Może i Tesla oparacował!Ale zapewne opracowanie zniknęło w czeluściach ,zapomienia.KDarmowa?Bardzo chętnie z niej skorzystam i nawet podzielę się z innymi.Podaj MI TYLKO w jaki sposób z tej fajnej propozycji i opracowania skorzystać.Coś na ten temat czytałem!Chodzi chyba o energię grawitacyjną?Tylko?Tylko,że jeszcze niktnie "ugryzł"jej rąbka.Ba nawet nie ma jednoznacznego określenia i wyjaśnienia "z czym to się je",a cóż dopiero z jej wykorzystania.Co do blokowania i wdrażania niektórych technologii,zgoda!Ale to przecież zależy od ludzi.Lenistwo(i to we wszystkich przejawach od myślowegho począwszy...)i szukanie łatwizny i wygody,thórzostwo,to sa dominujace cechy,tego co śmie nazywać się współczesna cywilizacją.Droga jest tylko jedna.I pomimo wysiłków jednostek,głupota,tępota,dalej ma wzięcie i wyraxnie dominuje.Wzsyscy sobie zapracowujemy na to co nas czeka w niedalekiej przyszłości.Pozdrawiam straceńców!

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę