Dodawanie komentarza

Do tematu: Microchip - Znamię Bestii

Komentarze do artykułu: Mikrochipy u ludzi

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Microchip - Znamię Bestii

~ra-v

2006-04-22 02:23:07

„I dano jej, by ducha dała obrazowi Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy dadzą sobie znamię na rękę swą prawą lub na swe czoło, i że nikt nie będzie mógł kupić ni sprzedać, kto znamienia nie ma-imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest mądrość.Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć”). - fragment Apokalipsy św. Jana. Czy ów microchip będzie "znamieniem BESTII"? szokujące jest to, że w Brukseli znajduje się potężny superkomputer określony mianem "BESTII" [ang. BEAST - Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal]
   

ODPOWIEDZ

niewiarygodne??

~yetipat

2006-05-09 06:56:48

W Piśmie Świętym czasami litery można interpretować jako cyfry i odwrotnie... Teolodzy chcieli sprawdzić co wyjdze w przypadku liczby "666". Zaskoczniem był wynik - po prsostu "www"! Zastanawiam się czy to przypadek, a czy czasem Biblia naprawdę nie ostrzega przed tym co nadchodzi!
   
   
   yetipat@wp.pl

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę