Dodawanie komentarza

Do tematu: odp.

Komentarze do artykułu: Zapis holograficzny - gigomania

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

odp.

~afds

2006-04-18 01:49:43

taaa ? bo z tego co mi mówili to najwiekszy jest blue ray ok 25 gb. To są dyski optyczne ( przenośne )

ODPOWIEDZ

A mi mówili

~Alternatyw

2006-04-18 06:09:12

że największym zwierzęciem lądowym jest Słoń, a morskim Płetwa Błękitny. Tylko co to się ma do dsyków twardcyh?

ODPOWIEDZ

odp.

~Morfez

2006-04-18 13:35:35

Dużo, bardzo dużo.Może na razie do dysków twardych to nie wejdzie ale po pewnym czasie każdy będzię miał duuuży dysk. Nawet nie zdajecie (albo zdajecie) sobie sprawy jakie będą wielkości danych w przyszłości, np. filmy w wysokiej jakości HDTV. To technologia przyszłości. Nie długo wejdą nagrywarki Blue-Ray, wymiotą nagrywarki DVD, a później coś nowego wymyślą. Wszystko wprowadzą. Oczywiście, ta technologia teraz jest dla "wybranych". Dla masowego użytkownika będzię oczywiście później. Wszystko będzie zależne od ceny. Tak samo było z nagrywarkammi DVD - a tak btw, pamięta ktoś czasy kiedy za nagrywarkę DVD płaciliśmy 1500 zł? A dziś ok 150 zł.
   Tak samo będzię z nagrywarkami Blue-Ray. Nie wiem ile zapłacimy, ale na pewno dużo, albo trochę drożej za nagrywarke DVD. A tak btw - na Blue-Ray można nagrywać do 100 GB

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę