Dodawanie komentarza

Do tematu: myślę że plasma w

Komentarze do artykułu: 103 cale na ścianie - plasma TV Panasonica

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

myślę że plasma w

~manuel

2006-04-23 12:34:43

2010 odejdzie do lamusa, przyszłość to oled potem nanorurki, telewizory plazmowe mają więcej wad niż lcd.

ODPOWIEDZ

Nanochromatyczne,LCD,LED

~GG9033093

2006-06-01 03:57:03

Masz rację podstawowe zalety "PLAZMY"to:
   pięnkne kolory w szerokiej gamie,wysoki kontrazt,nasycenie czerni.
   a wady to piksele nie sa trwałe,migotanie obrazu,ze wzglendu na rozmiary pikseli nie da się zrobic małych male plazmy to przeważnie 32"
   Jeśli chodźi o LCD to zalety są nastęnmpująnceidealnie ostry obraz,nie migota,dobra jasność,rozwiąnzanie problemów z polaryzacją doprowadźilo do poprawienia kąntów widźialności do 178H i Vertical co gorsze mają 170 stopni
   Wady to:dość powolne piksele (czas reakcji)warto tu wspomnieć że częnsto producent podaje czas narastania sygnału a opadania się nie podaje mój naprzykład ma 25ms i jest to łąnczny czas reakcji.Kolejna wada to nasycenie czerni ponieważ piksele nie świecą a są podświetlane a jak wiadom ciekłe kryształy nie są idealnie nie przeźroczyste cowpływa niekozystnie na kontrast.
   LED są szybsze czasy reakcji
   NCD to nic innego jak technika przyciemnianych szyb w samochodach.
   Moim zdaniem najleprze monitory robi firma EIZO.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę