Dodawanie komentarza

Do tematu: darmowa energja

Komentarze do artykułu: Darmowa energia?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

darmowa energja

~Jurgen

2008-04-08 16:37:33

Witam
   
   Cieszą takie informacje, jaskółki, które przyleciały zimą takie informacje napędzają chętnych do twórczej pracy szukania darmowej energii, czy warto ogłaszać jeszcze nie sprawdzone do konca testy prototypów wiedząc że urządzenie posiada więcej wad jak zalet , wielu konstruktorów popełnia błędy skupiając się tylko na dodatnich plusach wynalazku wady jakby nie były brane pod uwagę a przecież prędzej czy później to co się nie chce przerabiać samo wyjdzie w prototypie i jak się okazuje pomysł nie pokrywa naszych nadziej ,ale rozgłos się liczy i liczy się na nową kasę i sponsorów ja jestem zwolennikiem plusów i minusów projektów w ten sposób unikam Rozgłosu, ale też ryzyka popadnięcia w długi, co towarzyszy wynalazcom a. Teraz coś od siebie poszedłem zupełnie innym kierunku jak wszyscy szukając napędu do samochodów w porównaniu do silników na magnesach stałych gdzie moc jest ograniczona w moim systemie ten problem nie istnieje , można zwiększać moc do granic technicznych możliwości szybkość uruchomienia równa się z normalny samochodem można go zastosować do różnych systemów czas jego pracy jest nieograniczony i jego moc co nie można powiedzieć o dotychczasowych rozwiązaniach , nie podaję jak urządzenie wygląda jeszcze nie jest opatentowana , w tym roku chciałbym rozpocząć próby zbudowania prototypu jeśli wszystko będzie po myśli wtedy ogłoszę jego działanie życzę owocnych badan dla wszystkich,
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę