Dodawanie komentarza

Do tematu: nareszcie bedzie koniec z anty

Komentarze do artykułu: Mikromuchy

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

nareszcie bedzie koniec z anty

~talmudysta

2006-10-29 17:15:22

Z powyzszego wynika jasno ze zbliza sie prawdziwy koniec z plaga antysemityzmu .To elektrotechnika polozy kres powszechnemu antysemityzmowi !!

ODPOWIEDZ

jew

~...

2006-12-03 11:05:49

tak, nareszcie bedzie mozna hackowac takie wynalazki i kierowac je z bombaskami do ucha takiego jebanego zydka i jebut!
   
   bardzo sie przyda do eliminacji scierwa.

ODPOWIEDZ

talmud o yeah

~peacemaker

2007-01-30 11:08:48

wyznajesz prawa talmudu?? z tego co wiem to 10 przekazan obowiazuje u was tylko pomiedzy zdydami a innych mozecie okradac ,oszukiwac i cudzolozyc z gojami!!Zrozumial bym zyda i przeciwnika antysemityzmu!ale jako ze jestes "talmudysta" to pozdrawiam cie serdecznym Spierdalaj!!
   Ja nie jestem przeciwko zyda jesli chodzi o caly narud!ale czesc was, duza czesc to najwieksza plaga scierwa tego swiata!Choc sa podobni do was w innych narodach to kumulacja i najgorsze zlodzieje,terrorysci i oszusci sa u was , badz choc maja czesc waszej krwi!Hitler zabija zydow... byl sukinsynem fakt!ale to byl wasz czlowiek ,byl w 1/4 zydem tak jak wielu przywudcow 3 Rzeszy miala korzenie w zydach i to wielcy finansisci z USA tacy jak Rockefelerowie ktorzy wzbogacili sie przez lichwe, finansowali 3 Rzesze.Tak czystej krwi zydzi wspierali finansowo tych ktorzy przyczyniali sie do mordowania zydow!Po co?w dobrej sprawie dla was , bo dzienki temu macie teraz rowne prawa na calym swiecie i niszczycie wiekszosc narodow, wykupujecie ich ziemie przez zabijanie ich odstetkami od pozyczek!Sami wykreowaliscie komunizm ,i go obaliliscie gdyz nie mial szans istnienia na dluzsza mete!
   Takie sa fakty i zwracam chonor tym zyda dobrym ktozy mam nadzieje istnieja!Bo reszta to zwykle Scierwo majace Busha terroryste jako marionetke!Zydzi wspierali 3 Rzesze ,wykreowali Komunizm a teraz bawia sie swoja kolejna marionetka wymaginowana -Al Kaida...
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę