Dodawanie komentarza

Do tematu: Co za brednie.

Komentarze do artykułu: Tania energia – mity i fakty

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Co za brednie.

~zib

2006-11-12 06:23:01

Szkoda strzępic języka

ODPOWIEDZ

Brednie !? dla kogo !?

~obiektyw

2006-11-16 01:04:16

Na pewno dla tych dla których wynalazki są zagrożeniem ich władzy nad światem http://www.attac.org.pl/?lg=pl&kat=6&dzial=46&typ=1
   Ich na pewno stać by na każdym forum mieć swojego dyżurnego który dyskredytuje i ośmiesza wszystko co nie jest zgodne z założonym przez nich systemem całkowitego zniewolenia ludzi.

ODPOWIEDZ

Darmowa energia jest stosowana

~oszolom

2006-11-20 21:26:34

Od czasu Nikoli Tesli .Nadal nie mozna z niej kozystac bo oswieceni globalisci maja w planie wytruc spalinami naftowymi 70 procent populacji luckiej jak rowniez calego ekosystemu ziemskiego. Gloszenie prawdy o darmowych zrodlach energi jest taksamo niebezpieczne jak gloszenie prawdy o planach starotestamentowych faryzeuszy.

ODPOWIEDZ

NA pomoc

~anty

2008-01-03 16:52:56

aaaaaaa zblizaja sie, czekaja pod drzwiami, spisek, SPISEK, SPIIIIIIIIIIIIISEK
   PS
   juz nie moge czytac komentarzy pacholkow PISu wynajetych do ich pisania

ODPOWIEDZ

Antysemityzm a darmowa energia

~klarne

2008-08-07 01:43:52

Kazdy udany projekt ktory da ludzkosci darmowa energie lub nawet tania energie bedzie zawsze postrzegany przez "tak zwany swiat naukowy" jako antysemityzm i terroryzm.Obecnie najwieksze srebrniki od lichwiarzy ida na sciganie i likwidowanie wynalazcow - samoukow ktorzy juz wielokrotnie odkrywali bardzo tanie i ekologicznie czyste zrodla energi .Siepacze zetna kazdego co sie wychyli z takim urzadzeniem. Identycznie ma sie sprawa z lekarstwami ktore beda leczyc nieuleczalne choroby,.To sa starozakonni lichwiarscy faryzeusze ktorzy juz od czasu pierwszej wojny swiatowej realizuje polityke wytrucia materi zywej na matce ziemi

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę