Dodawanie komentarza

Do tematu: Tania energia i inne

Komentarze do artykułu: Tania energia – mity i fakty

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Tania energia i inne

~Stanisław

2006-11-12 20:28:12

To fakt że naszym rządzącym jak narazie nie zależy na taniej energi, może należy to troche inaczej powiedzieć - Przemysł wydobywczy ropy i węgla, powiązany z nim energetyczny, oraz nawet ubezpieczeniowy jak narazie nie pozwolą by np zderzak p Łagiewki wszedł do uzytku, a dlaczego ? bo mniej ofiar to mniejsze zyski z ubezpieczeń, alternatywne napędy dla samochodw to straty dolarów dla petrochemi itp. Jaki to wielki krzyk został podniesiony gdy zaczęto mówić o biopaliwie ? silniki będą się sypały ... i tym podobne brednie. Osobiście podziwiam tych co olewają układy i bzdurne przepisy i chcą coś dla ludzi zrobić. Takie osoby powinny mieć nasze pełne poparcie a cwaniaczków ze służb specjalnych co chcą położyć łapy na wynalazkach, należy uziemić. Oni są tylko ludzmi ...

ODPOWIEDZ

Darmowa energia jest f a k t e

~Adam

2007-02-28 14:07:14

Warszawa 23.09.2006
   Darmowa energia jest z premedytacja gnojona przez bankieronafciarzy ktorzy chca miec pelna kontrole nad rodzajem ludzkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   W czesci pierwszej omówilem osiagniecia dokonane w okresie przed druga wojna swiatowa, w których najwiekszy udzial mieli uczeni niemieccy.
   
   Niemcy kontynuowali prace w tej dziedzinie równiez w czasie drugiej wojny swiatowej i uzyskali wiele interesujacych wyników, jednak byly one objete scisla tajemnica a rezultaty tych osiagniec przejely armia amerykanska i armia sowiecka.
   
   Jezeli ktos zainteresowany jest szczególnie tym tematem znajdzie znacznie wiecej materialu i informacji w ksiazkach Igora Witkowskiego p.t. "Supertajne bronie Hitlera"
   
   Nie bede tu omawial równiez rezultatów jakie uzyskala Armia Stanów Zjednoczonych, gdyz opisal to bardzo wnikliwie / w miare dostepu do materialów/ - Bartosz Rdultowski w swojej ksiazce p.t. "Z ARCHIWUM TAJNYCH TECHNOLOGII LOTNICZYCH" - wydawnictwo TECHNOL 2001r. Niewatpliwie osiagniecia te sa ogromne- jest pewne ,ze USA posiadaja cala armade pojazdów napedzanych antygrawitacja.
   
   Ze zrozumialych wzgledów utrzymywane jest to w najglebszej Tajemnicy jako atut niespodziewanego, naglego, druzgocacego uderzenia.
   
   W artykule tym chcialbym natomiast naszkicowac osiagniecia powojenne róznych indywidualnych wynalazców-konstruktorów .
   
   W pierwszym rzedzie nalezy wymienic tu Johna SEARLA.
   
   Ten genialny czlowiek zbudowal swój pierwszy model generatora pradu - majac zaledwie 14 lat. Jak sam twierdzil, projekt budowy tego urzadzenia zostal mu przekazany we snie. /Przez kogo?- brak informacji/.
   
   Pierwotnym zamiarem Searla bylo zbudowanie urzadzenia wytwarzajacego prad elektryczny- "z niczego". /Dokladniej - z energii otoczenia/.
   
   GES- Generator Efektu Searla, skladal sie z trzech pierscieni specjalnie ulozonych magnesów stalych i poruszajacych sie miedzy nimi rolek. Po lekkim wstepnym rozruchu urzadzenie samoczynnie podejmowalo prace i wytwarzalo prad elektryczny.
   
   Wydarzyla sie jednak dziwna i niespodziewana rzecz. W miare zwiekszania obciazenia - urzadzenie nie rozgrzewalo sie i nie zwalnialo obrotów - ale przeciwnie - stawalo sie chlodniejsze i zwiekszalo obroty by podolac obciazeniu !! Trzeba tu znów szczególnie podkreslic, ze generator nie byl zasilany zadnym widocznym zródlem energii. Nalezy domniemywac, ze podobnie jak silnik Tesli czerpal energie z otoczenia /FREE ENERGY/ - co potwierdza teorie o istnieniu wokól nas niezmierzonego oceanu niewidocznej energii.
   
   Wielce zadziwiajacym dla wyznawców klasycznej fizyki i mechaniki bylo zjawisko proporcjonalnego, samoczynnego oziebiania sie silnika w miare zwiekszania sie jego obciazenia. Silnik podejmowal trud nakladanego na niego
   
   zadania i nie grzal sie i nie zwalnial, a przeciwnie zwiekszal obroty - jakby swiadomie dostosowujac wysilek do wykonywanej pracy.
   
   Najdziwniejsze jednak nastapilo po osiagnieciu przez GES temperatury 4 stopni Kelvina (minus 269 stopni Celsjusza!). Urzadzenie przeszlo w stan nadprzewodnictwa, wytworzylo wokól siebie sztuczne pole grawitacyjne, oderwalo sie od ziemi i wznioslo na wysokosc okolo 15 metrów !
   
   Searl zbudowal (niechcacy?) silnik antygrawitacyjny !
   
   Wokól niego wytworzyla sie próznia i charakterystyczna rózowa poswiata.
   
   Generowany przez urzadzenie prad przekroczyl napiecie miliona voltów. W okolicy zaczely sie samoczynnie wlaczac odbiorniki elektryczne na skutek indukowania sie pradów w przewodach zasilajacych oraz wystapilo wiele awarii tych urzadzen.
   
   Napiecie i pole grawitacyjne roslo i urzadzenie w pewnym momencie wystrzelilo wysoko w przestrzen ginac na zawsze.
   
   Po tej przygodzie Searl opracowal metode sterowania urzadzeniem. Inne wykorzystywal do darmowego zasilania energia elektryczna wlasnego domu.
   
   Zbudowal jeszcze wiele silniejszych generatorów, które sluzyly jako silniki grawitacyjne budowanych, znacznie wiekszych, pojazdów latajacych.
   
   Szczególowo pisaly o tym periodyki techniczne oraz NEXUS.
   
   Najwiekszy zbudowany przez Searla pojazd mial 14 metrów srednicy, byl bezzalogowy i sterowany z ziemi droga radiowa. Planowal budowe dysku o srednicy 129 metrów. Twierdzil, ze jego pojazdy moga w prózni latac z predkoscia bliska predkosci swiatla. Czas podrózy z Nowego Jorku do Londynu szacowal na 20 minut z uwagi na to, ze statek w atmosferze musi latac wolniej.
   
   Wynalazca twierdzil, ze kilka jego pojazdów latalo na orbitach okoloziemskich przeszlo dziesiec lat.
   
   W efekcie nieporozumien z zakladem energetycznym Searl zostal wtracony do wiezienia!!!. W czasie jego nieobecnosci cala dokumentacja GES-ów, wszystkie materialy wynalazcy zostaly zniszczone. Wynalazek zostal skutecznie zablokowany. Zadzialala Totalna Mentalna Blokada, o której pisalem we wczesniejszych artykulach.
   
   W efekcie na orbite okoloziemska i na Stacje Kosmiczna(?)- /raczej- Komiczna/ latamy rozlatujacymi sie wahadlowcami napedzanymi tysiacami ton spalonego paliwa odrzutowego zamiast malym, efektywnym, szybkim i bezpiecznym generatorem Searla. To i tak dobrze - bo ile wegla trzeba by bylo zabrac w taka podróz gdyby zastosowano silnik parowy ??!!
   
   Glupota ludzka podobno nie ma granic, ale czy tylko o to tu chodzi ? /c.d.n./
   
   Adam Kopacki

ODPOWIEDZ

Drogi Adamie....

~DamaskatorPSEUDONAUK

2007-08-13 12:57:36

Darmowa energia jest f a k t e m ?!?!?
   Naczytałeś się głupot nie z tej ziemi. Dziś można wymyśleć cokolwiek, pofantazjkować, a potem udowodnić sobie, że ciemny lud to kupi - wystarczy wrzucić w internet i zrobić otoczkę tajności, skrytości, prześladowania za to i to, że ujawnia sie rzekomo jakąś najtajnieszą prawdę, że ktoś kogoś za to pokrzywdziłi niszczy.... ALE TRZEBA MIEĆ ZDROWY ROZSĄDEK I NIE GADAĆ O CZYMŚ, CO Z LOGICZNEGO PUNKTU MYŚLENIA NAPEWNO NIE ISTNIEJE, A NIEWATPLIWIE GANTYGRAWITACJA, NIE ISTNIEJE, BO TO NIE JEST ŻADNA ENERGIA I GDYBY ISTNIAŁA W TAKIEJ ILOSCI I WSZĘDZIE, TO ŚWIAT BY SIE ROZLECIAŁ Z MIEJSCA NA DROBNE KAWAŁKI - A CZEMU TAK NIE WYKORZYSTAĆ GRAWITACJI DO NAPĘDU, SKORO JĄ WSZĘDZIE MAMY ?!?!?!?!
   w NAUCE PANUJE ZASADA, ŻE DOPÓKI NIE ZOBACZYSZ - TO NIE WIERZ. TAKIE RZECZY MUSZĄ BYĆ POTWIERDZONE PRZEZ NAPRAWDĘ KOMPETENTNĄ INSTYTUCJĘ, ALBO CENIONYCH I PRAWDOMÓWNYCH LUDZI, BO W PRZECIWNYM RAZIE, KTOŚ ROBI CIĘ W JAJO.
   ZROZUM, ŻE TE WYNALAZKI CO WYMIENIŁEŚ, TO MOGĄ ISTNIEĆ TYLKO W CZYJEJŚ WYOBRAŹNI I TO WYOBRAŹNI JAKIEGOŚ NICPONIA, KTÓRY NAJWYRAŹNIEJ MA UBAW NA TEN TEMAT, NAPENO FANTAZJUJE Z KIMŚ PODAJAC SIĘ ZA POSZUKIWACZA I ROBI NA FORUM LUDZI W CIULA, A ZE LUBI TOCO LUBI, TO MA NIEZŁY UBAW I ZBIJA NUDE. JESLI BYŁBY POLAKIEM, TO Z TOBA BY ZNALAZŁ JAKIEŚ POŁĄCZENIE I NIEŹLE SIĘ Z CIEBUE NADYMAŁ xD

ODPOWIEDZ

Zderzak Pana Łągiewki

~Zguba

2008-12-07 14:00:06

Tak na prawdę pan Łągiewka nic nie wynalazł. To co widać na filmach z doświadczeń jak obejrzymy klatka po klatce , okazuje się tylko amortyzatorem , a jego nie wynalazł. Trzeba się przyjrzeć bliżej i dokładniej , wtedy wszystko okaże się jasne. Proponuję każdemu z Was samodzielną analizę. Sami zobaczycie , że to mydlenie oczu. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę