Dodawanie komentarza

Do tematu: Z punktu widzenia sceptyka...

Komentarze do artykułu: Tania energia – mity i fakty

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Z punktu widzenia sceptyka...

~MS

2007-03-28 02:36:56

Laicy mają skłonność do wymyślania przeróżnych teorii spiskowych zamiast podjęcia próby zgłębienia tematu (bo poco się wysilać). Łatwiej jest powiedzieć że wszystkiemu są winne enigmatyczne środowiska naukowców, biznesmenów czy polityków, którzy z powodu zatwardziale konserwatywnego spojrzenia na naukę lub chciwości, ignorują bądź utajniają przed opinią publiczną "rewolucyjne" odkrycia garażowych wynalazców. Ci z kolei swoje teorie zawdzięczają nie wykształceniu ale wrodzonemu "geniuszowi". Przykładem jest Lucjan Łągiewka, z którego wynalazkami można się zapoznać na: http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2645
   Szkoda tylko że takie rzeczy wypisywane są w dziale Technika w artykule z z podtytułem "mity i fakty".
   
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

Racjonalizm jest denny

~Demaskator PSEUDONAU

2007-08-13 09:50:47

kiedy miesza się do polityki i religii. Wtedy pokazuje fakt, ze pod tą nazwa ktyją się hućpa indoktrynerów, ktorzy probują światu narzucić tylko swoje nieudowodnione teorie. Ich teorie nie maja w większości nic wspólnego z nauką i dowodami, ale z bajaniem i to takim, że zero w nich prawdy i nigdy nie zostana potwierdzone.

ODPOWIEDZ

Żal mi was panowie

~obiektyw

2007-08-14 14:52:40

Bo albo jesteście wysoko opłacanymi przez jedynie mądrych tego świata, odpisaywaczy na forach albo całkowitymi ignorantami w dziedzinie nowoczesnych technologii.

ODPOWIEDZ

na pomoc

~anty

2008-01-03 16:45:11

aaaaaaa zblizaja sie, czekaja pod drzwiami, spisek, SPISEK, SPIIIIIIIIIIIIISEK
   PS
   juz nie moge czytac komentarzy pacholkow PISu wynajetych do ich pisania
   

ODPOWIEDZ

Darmowe zrodla energi =antysem

~klarner

2008-08-07 01:31:19

Kazda udany projekt ktory da ludzkosci darmowa energie lub nawet tania energie bedzie zawsze postrzegany przez "tak zwany swiat naukowy" jako antysemityzm i terroryzm Amen

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę