Dodawanie komentarza

Do tematu: kapitalizm to wrog ludzkosci

Komentarze do artykułu: Tania energia – mity i fakty

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

kapitalizm to wrog ludzkosci

~jedna z wielu

2009-05-20 11:07:18

mozemy podziekowac temu ze zyjemy w kapializmie, jak cos moze byc stwozroen z mysla dla ludzkosci to jest zaraz odsuwane, ukrywane zakazane wrecz,nie pisza i nic nie mowia bo to znaczylo by upadek wielkich intersow, a wielkim koncernom nie zalezy na produkcji perpetum mobile bo wtedy skonczla by sie produkcja i oczywiscie zyski, musmy konsumowac cos sie musi psuc by smy mogli znow pojsc do sklepu kupic i wydac nasze ciezko zarobione drobniaki, moglibysmy przejsc na wyzszy poziom zycia ale nie bo ktos o tym decyduje kto???, jestesmy niewolnikami pracy i pieniedzy ktore sa tylko swistkiem papieru teraz nawet bez wartosci bo nie ma pokrycia w zlocie
   i tak pozostanie smiac mi sie chce jak ogladam stare filmy scienfiction i mowia tam o 2010 roku i niesamowitej technologi i osiagnieciah a patrze na rzeczywistosc i plakac mi sie chce ze w XXI wiekuj eszcze jezdza po ulicach stare graty na benzyne, zatruwam sie gazem z kuchenki codzien gotujac i wydaje majtek na rachunek za elektrycznosc i nie wiem gdzie tu zaoszczedzic, zyje w epoce nowoczesnych niewolnikow !!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

kompletny pojeb to napisal!

~LesCo

2010-11-02 21:58:59

jak wyzej...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę