Dodawanie komentarza

Do tematu: ANAV ET Z GłośNOO?

Komentarze do artykułu: Nikt nam nie zabroni myśleć

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ANAV ET Z GłośNOO?

~X...

2006-11-12 15:38:59

23.53..12.11.06rR
   
   Ponieważ wciąż MILczycie...co NIE!konieCZ...NIE!musi oznaczać ZGodę...ANAV ET do MłODOŚcIiI TYM
   barRdziej:ÓWySSSoKCIsss /?ANTchóR.Z...LIwy / MITte:L czyLI ŚRODe:K...ŚWIata=RzPOiLSSSKA..
    ???
    JEśzche...NIE MUsi ZGinąć!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ................................
    Jestem jak poKAZywałem oDAWNa jaKIś INNY...OBCY...BORG?/tak mnie "wiDZIANO..."/
    Pokazałem wam INNY,OBCY...ŚWIaT...AaaaaKI,którEGO wasze nie pozwala ZRROOZOOMieć...
    pomimoICH TE<>ŚZ...AaaaaCIEkłycH...wy...NIC,zupełne NIC!!!
   
    Pomimojej...NAGŁEJ,SSSTRAŚZNEJ...PRóbKI ZIMY/-28stC/ zapowiedzianej 1.11.06r o g.3.22...w NOCY;
    SAMepoMoRZe toK:10 mln PLN strat!!!!!!!!!!!
    A CO będzie,gdy/jeśli popADne...w sssMU TE...ETyle już RAzY wam poteMAXoDrRWALI...TOOścIiI!/
    NADEJDZIE owa SSSTRAŚZNA ZIMA?sssAaaaaKRA,KRA...K RA?
    ZGinie wieLUdzi...a stratys...miPLzNów...tRZeBAaaaa Będzie CIeRPieeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
    Czy zwalony Dach...28.01.06rR...podCZAS 56 wystawy GOŁĘBIA POKOJU...na nice:???
    ONi są MAX...wKURZe:NICCC123???
    18.01.06r buńczucznie zapowiedziałem,że TERAZ to będzie JAZDA BEZ TRZY MAN KI!!!!!!!!
    Rano...a pod wieczóRR..ypnąłem w AU TO BUS...łonecznej baRRwWYmaLOVEanY na jego TYLe:
    wizeRRUNek JEZUSA z trzema RRuKAmi,kaze SSStyLe:"M"!!!
    I TO...og.17.15...ZGodnej z 28.01...jak i przybycia do KRRęgów kamiennych w ODrRach...
    22.09.94r SEPiepiórko/37lat!/z jej tow./41 lat!!!/...Opuszczając je rano o 5.15...
    zauważyła DOKŁAdnia połowę: 12g!!!!!!!/www.republika.pl/stajnia_kosmiczna/
    Też miałem wtedy 41 lat!!!...??????????????????/film RRusKI: 41-szy...!!!PAT ŚZ?/
    A już zupełnym QRRiOzOOmem...jest FAKT nakręcenia TAMże rok wCZEśniej/40 lat!!!/
    ZŁOTEY...energii płynącej z kamieni na ViDeO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    -----------
    Gdy wysłałem do RED RAD:90rR TEkSSST: NIKT...będący wynikiem tWÓRRczEj mEJ działalności
   poB.punkTRZeCIA RAno...:28.29 i30.08.90r...
    1.9.90r...NIEBOkryło się ZŁOTEMaX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ???????????????????????????????????????????????????????????????
    Wi0sną 1991r...ZŁOTE niebo zaJAŚniAU:O...naDomem SEPiepiórko!W GDYnii...
    .............
    AGdy po wizycie na X UFORUM we BRReSSSlAU...spotkałem 3 x7=raKObiETy...w ciąGU 1 tyg:
    doznałem wręcz ŚZoQ...spotęgOOwanDe:GO MAX...wizytując SEP w M.Stawiskach...:
    NAD ...leGENdarRNYM kamieniem/p.www SEP.../ chmury ułożyły się w GIGA ZNAK V.../mam FOTO!/
    AWłaściwie...SE RR CCC123e:....................................
    CA ŁOŚ.Ć...
    WIe:RR KA? 1-7x7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ALee...wasss...nic...NIĆ...
    ze;RRwanDAaaaa..Re:"M"?SSStrReFy...jesTeŚZ...
   +++...Pl. w W-wie..cie cOOś...o TYM??? 11.07.1988r sSŚZMOKA...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę