Dodawanie komentarza

Do tematu: Sinozęby

Komentarze do artykułu: Bluetooth na celowniku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Sinozęby

~zx

2007-02-16 01:45:50

Założeniem tego systemu komunikacyjnego była przede wszystkim transmisja na niewielkie odległości. Motorola wymyśliła toto dla tzw EiB, potem podchwycili pomysł inni producenci. Szczerze mówiąc, to BT spokojnie można zastąpić IRDA w komunikacji komp - telefon, komp- komp. A pakowanie BT do komunikacji telefon - słuchawka to już przerost formy nad treścią.Zresztą nie jedyny w technice.

ODPOWIEDZ

:-)

~zbyniu

2007-02-17 23:43:11

Zgadza się, ale transmisja w IRDA w porównaniu z BT jest zdecydowanie wolniejsza, co obecnie przy coraz większej ilości danych np. zdjęcia, mp3 itp. w telefonach ma duże znaczenie, więc pewnie nie BT nie straci na popularności... :-)

ODPOWIEDZ

Motorola wymyśliła BT?!

~observareur

2009-05-26 16:20:45

pierwsze słyszę! BT w ogóle nie narodziło się w USA!
   W 1994 r. Ericsson rozpoczął badania nad technologią mogącą wyeliminować kablowe połączenia transmisyjne i wkrótce wspólnie z firmami IBM, Intel, Nokia i Toshiba (a nie z Motorolą) zaczęto opracowywać standaryzację systemu BT. I po co było wchodzić w szczegóły, skoro się ich nie zna?

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę