Dodawanie komentarza

Do tematu: PROŚBA O POMOC W TELEFONOWANIU

Komentarze do artykułu: Tanie rozmowy na telefony komórkowe

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

PROŚBA O POMOC W TELEFONOWANIU

~galileo

2007-02-24 11:52:42

Próbuję dzwonić powyższą metodą, ale mi nie działa, może coś źle robię?
    Insert your phone number (in international format) - wprowadzam swój numer: 004801346-----, Insert destination number (in international format) - wprowadzam numer na który dzwonię, np. numer sąsiada 004801346-----, Press the "Call" button - naciskam przycisk połącz - Your phone will ring first. After you pick it up, we will dial the other number. Wait for reply and start talking - ma zadzwonić mój telefon, podnoszę słuchawkę, a oni (maszyna)
    łączą drugi numer. Czekam na potwierdzenie i rozpoczynam rozmowę.
    Jako na drugi numer próbowałem też na stacjonarny do USA 001------- i też nic, po prostu strona przeładowuje się,ale efektu nie ma. Próbowałem też zmieniać początek numeru na:
    0+4801346----- i dalej na CALL, strona też się przewadołuje i wyświetla się czerwony komunikat, że numer nie jest poprawny - proszę wprowadzić numer w międzynarodowym formacie.
    Gdy wprowadzam numery w dobrym formacie: 0048---------- strona się tylko przeładuje, ale efektów żadnych nie ma.
    P R O S Z Ę O P M O C ! ! !

ODPOWIEDZ

Hmmm

~John RambO

2007-03-02 00:58:42

Spróbuj może kierunkowy w Polsce bez 0 wpisać (004813xxxxxxx)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę