Dodawanie komentarza

Do tematu: Nokia Morph

Komentarze do artykułu: K900i Hikaru

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nokia Morph

~Tomek

2009-04-23 15:52:14

Co z tego że nowa stylizacja. Owszem, aparaty SE są bezkonkurencyjne lecz, powyższy model Nokii, wykonany z nanotechnologii, posiadający mikroskop, analizator składu chemicznego owoców, zmieniający jak plastelina, w dowolny kształt, to przyszłość, która pojawi się na rynku sprzedaży za kilka lat. Możnaby dużo mówić o komórkach, a w Japonii mają telefonię komórkową holograficzną video, czyli 4-tej generacji. Na przykładzie nie do zdarcia K800i w którym aparat 3,2 mpix robi ostrzejsze zdjęcia i więcej nasycony barwami, aniżeli niejeden cyfrowy 7mpix. Oczywiste iż, wybieramy hybrydy technologiczne jakimi są telefony komórkowe, jak zauważyłem, mniejsze zainteresowanie jest aparatami cyfrowymi. To nie tylko rozrywka, można je z powodzeniem używać do celów zawodowych. To są na razie technologie raczkujące a pieniądze, ta mamona, blokuje ich szybszy rozwój. Gdyby pierwsi w rankingach połączyli siły...

ODPOWIEDZ

pojechałeś...

~obserwateur

2009-05-11 16:27:43

Używanie komórek w fotografii zawodowej?! Nie chciałbym być twoim klientem :-P
   Telefon z plasteliny? - chłopie, zmień dealera... nie twierdzę, że to technicznie niemożliwe, ale kto - poza szpanerami z przedszkolnej grupy starszaków - chciałby posiadać coś tak kuriozalnego?! Podobnie z tymi...skanerami do owoców - kto to kupi? To podstawowe pytanie, jakie stawiają sobie inżynierowie z działu rozwoju każdego zakładu produkcyjnego na świecie. Już od lat można implementować w telefonach barometry, termometry, dalmierze i podobne sensory, ale poza kilkoma modelami Nokii z wbudowanym termometrem (jako jedynym z wymienionych czujników), nie wytwarza się takich aparatów...

ODPOWIEDZ

o morph

~elo

2009-05-30 14:19:28

Za kilka to nie jest możliwe spójrz na postępy w ciągu ostatnich 10 lat baterie wciąż są sztywne i raczej swoich kształtów za szybko nie zmienią, telefony też. Żeby zobrazować sobie postęp jaki dokona się w telefonii komórkowej najlepiej spojrzeć na komputery: podzespoły PC -> laptopy i netbooki -> palmtopy -> telefony -> MP3, zegarki itp.
   PS widział ktoś giętką płytkę drukowaną albo giętki procesor? Wykonanie takich układów w dzisiejszej technologii komputerowej jest nie możliwe, bynajmniej nie chodzi mi o to, że za kilka lat postęp w technice będzie taki że da się tego dokonać (bo się nie da) tylko o to że do tego potrzebna jest zupełnie inna, nowa technologia całkowicie inna od obecnie stosowanej w urządzeniach komputerowych (te urządzenia prawdopodobnie nie będą miały nic wspólnego z dzisiejszą technologią jaką widzimy i nic obecnego nie będą przypominały).

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę