Dodawanie komentarza

Do tematu: GłUPOTA Z KŁOBUCKA woj.śląskie

Komentarze do artykułu: Zlikwiduj WiFi - może być szkodliwe!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

GłUPOTA Z KŁOBUCKA woj.śląskie

~radiamator

2008-11-16 19:45:13

Na dachu gimnazjum w którym przez kilka godzin dziennie przebywa ponad setka dzieci postawiono dwa maszty z antenami telefoni komórkowej i jak by tego było mało dołożono jeszcze przekaźnik internetu.Powie ktoś,przypadek,nie przemyślana decyzja.To proszę zobaczyć dach szpitala, tam jest dokładnie tak samo a żeby było dokładnie to na ostatnim piętrze jest oddział pediatryczny,tam leżą chore dzieci.Widocznie głupota na dobre zamieszkała w tej powiatowej mieścinie bo nikt się nie sprzeciwił tej sytuacji jak i nikt nie zaprotestował w sprawie budowy ogromnego masztu z nadajnikami w pobliskiej Klepaczce.Ano niech sobie tak żyją jak tak lubią!!! TYLKO CZY JEST TAM JAKAŚ MYŚLĄCA WŁADZA?????????????????????????

ODPOWIEDZ

racjonalne wytlumaczenie

~Racjonalista

2008-12-12 23:23:52

Większość przekaźników na polaryzację pionową pod kątep 160 st. więc teorteycznie bezpośrednio pod nadajnikiem jest najbezpieczniej, a najgorzej jest w budynkach otaczających nasz maszt.
   
   Oczywiście bym sobie tego dobrowolnie nad głową nie zamontował, ale teoretycznie lepiej miec nadajnik na swoim dachu aniżeli na dachu sąsiada :-)

ODPOWIEDZ

Pod latarnią zawsze ciemno

~tyfus_pieroński

2010-06-09 07:58:55

Nie masz się co martwić anteny stosowane w tych urządzeniach są kierunkowe i promieniowanie z tych anten jest pod nimi bardzo niskie .Dla gsm sa to moce w watach dla internetu wifi w miliwatach .

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę