Dodawanie komentarza

Do tematu: Nie są szkodliwe

Komentarze do artykułu: Zlikwiduj WiFi - może być szkodliwe!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nie są szkodliwe

~Junior

2009-11-28 14:17:24

Ludzi co wy piszecie. Mam sieć od 7 lat i mam 8 anten na dachu na 2,4Ghz i 5Ghz oraz w domu mam 2 apeki. I nie mam bólów głowy. Boli was głowa bo sobie wmawiacie albo siedzicie przed kompem po 10 godzin i jesteście zmęczeni i zwalacie winę na wifi. Macie komórki? I co was nie boli głowa jak rozmawiacie? Przecież komórka ma 2 waty a ap ma od 0,05 do 0,1wata. Jesteście chorzy na głowę ale nie przez wifi tylko z głupoty.
   Chodzicie po ulicy a tam są anteny nadawcze od komórek o częstotliwościach 850mhz, 950mhz, 1,8Ghz i 1,9Ghz z mocą ponad 100wat i nic was nie boli. Anteny nadawcze z orbity Hotbird, astra2, astra1, amos, eutelsat i jeszcze ponad ze 40 innych telekomunikacyjnych i pogodowych oni podają moc nadawczą niby 1000 wat ale na pewno jest większa. I te fale nas dopadną nawet na łące z dala od miasta. Głupota nie zna ludzkich granic.

ODPOWIEDZ

No

~DaVidoSS

2010-06-08 17:32:32

Co racja to racja

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę