Dodawanie komentarza

Do tematu: Polacy,czy godzicie się,

Komentarze do artykułu: Nocne wędrówki prędkości - nielegalne wyścigi

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Polacy,czy godzicie się,

~CJ

2009-04-19 19:43:42

na tak wysokie pobory płacone z Waszych podatków jewroosłom?.Jeżeli tak ,to jesteście głupcami,nie dziwię się,że jesteście dojeni,dobrze Wam tak.Za głupotę trzeba płacić i to słono.Taka Hubner,córka zbrodniarza i oprawcy Polaków,za Waszym pozwoleniem i z Waszej kieszeni opłacana, zarabia ponad 6 milionów zł! Złodziejstwo biurokratów UE !Polecam zainteresowanych aby zapoznali się, z artykułem Dariusza Kosa o ZAROBKACH homoseksualnych prominentów w Brukseli pierdzących w stołki na których płacą PODATKI przeciętni obywatele w UE.Brytyjski instytut Open Europe opublikował 21 marca tego roku specjalny raport o zarobkach członków Komisji Europejskiej i spodziewanych odprawach dla nich po czerwcowych wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz o powołaniu nowego rządu UE .
    O pensjach i różnych wielkich premiach członków Komisji Europejskiej nie pisze się wiele w polskiej prasie. Właściwie w ogóle się nie pisze.Panuje tu istna zmowa milczenia,także w mediach i prasie. Dziennikarze śledczy największych gazet w kraju jakoś nie mogą wyśledzić, jak wysokie pensje pobierają z kieszeni europejskich podatników komisarze Komisji Europejskiej i 34 tys. jej urzędników zatrudnionych w Brukseli.Po wpisaniu do wyszukiwarki hasła zarobki komisarzy UE wyskakują linki do artykułów o biedzie i walce z dyskryminacją zarobkową. Jednak ani słowa o tym, jak bardzo wzbogaciła się polska komisarz Danuta Hübner i jej 26 towarzyszek i towarzyszy z unijnej Komisji czy innych biurokratycznych urzędów homoseksualistów urzędujących w Brukseli.Lektura opracowania brytyjskiego think-tanku ukazuje obraz okradania podatników przez urzędników ponadpaństwowej struktury. Według tych danych, Danuta Hübner w ciągu pięciu lat zasiadania w Brukseli zarobiła prawie 1,5 miliona euro, a dokładnie 1.410.204,25 euro.Przy kursie 4,50 zł za euro daje to kwotę ponad 6,3 mln zł za pięć lat bycia unijnym komisarzem. Oczywiście przez ten czas kurs złotówki do euro był płynny i wahał się, ale nawet licząc po 3,20 zł za euro, daje to kwotę 4,5 mln zł.http://nczas.com/wazne/ujawniamy-zarobki-eurokomisarzy-milionerzy-z-komisji/
    Obywatele w innych krajach MUSZĄ rozumieć, że płaca PODATKI na retorycznych NIEROBÓW, którzy właśnie stworzyli tylko ten pasożytniczy system o nazwie "unia europejska" aby wybrana uprzywilejowana NOWA BIUROKRACJA jewro komunistyczna na wzór tej pod hasłem komunizmu-internacjonalizmu w ZSRR utworzyła specjalną KASTĘ złodziejskiej magnaterii, żerującej na przeciętnych obywatelach.
    Trzeba też dokładnie przeliczyć konkretnie ILE płaci DODATKOWEGO podatku każdy obywatel polski na tych kindybałów,pederastów,lesby i innych zboków,lewaków wszelkiej maści i odcieni bawiących się, w politykę w Brukseli oraz ich agentów w Polsce.W III RP ten rząd herr Tuzka obciął fundusze na utrzymanie polskiej armii i przegrupował w ten sposób "zaoszczędzone" pieniądze na opłacanie "składki" na pejsatych i ich sługusów NIEROBÓW w urzędach Brukseli.O tym cisza,także,że jesteśmy za herr Thuzka płatnikiem netto.!!!!KONIECZNIE jest wykonanie całościowego zestawienia finansowego wydatków, wpływów oraz określenie całego bilansu finansowego dla tego pedalskiego biurokratycznego molocha w Brukseli oraz ich agentur w poszczególnych krajach.Koniecznie musimy się zmusić aby nam wyliczono ILE kosztuje ta zabawa pedałów i lesbijek,pedofili,zoofili,etc, w Brukseli w tą UE na którą płaci każdy statystyczny obywatel w Polsce oraz w każdym POSZCZEGÓLNYM kraju członku w przeliczeniu na jednego statystycznego mieszkańca w wykołowanej i cenzurowanej Europie.Obserwowanie obrotu budżetu finansowego administracji jewro UE pozwoli też ustalić jakie mają priorytety ci zamaskowani biurokraci. ICH trzeba ZMUSIĆ przemocą do rozliczania z pieniędzy bo to NIE są ich prywatne pieniądze lecz podatników z Polski oraz poszczególnych krajów z całej Europy.Finanse i trwonienie pieniędzy w przez 34 tysiące urzędników tylko w urzędach jewro UE w Brukseli jest tematem TABU oraz UKRYWANYM tematem,przed podatnikami.Urząd jewro UE to NIEdemokratyczna instytucja. Urząd biurokratyczny jewro UE to ZAKAMUFLOWANA złodziejska kryminalna struktura, która OPODATKOWAŁA przeciętnych ludzi,i nadal OPODATKOWUJE, ale SKRZĘTNIE UKRYWA swoje wydatki oraz swoje operacje finansowe tam zachodzące, wymierzone w ZNIEWOLENIE ludzi jakie było w było w ZSRR oraz całym totalitarnym bloku sowieckim.Rocznie ZNIKA z kasy jewro UE,ponad 10mld ojro,rozpływa się,w kieszeniach komisarzy ,lecz o tym cisza.!!!! Musimy się, biurokracji jewro UE OTWARCIE PRZECIWSTAWIĆ ich złodziejstwu oraz innej kryminalnej działalności !!! Na zebraniach wyborczych z kandydatami na europosłów w Polsce rozmawiać przede wszystkim o tym finansowym TABU oraz zakamuflowaniu wydatków oraz TRWONIENIU pieniędzy podatników z całej Europy przez co najmniej 180 tysięcy darmozjadów z tej instytucji w której średni zarobek wynosi co najmniej 1500 Euro netto + bonusy, miesięcznie na stanowisku zwykłej sekretarki ! Na spotkaniach z kandydatami na europosłów ZADAWAĆ kandydatom pytanie: Czy pan/pani spowoduje iż administracja UE będzie zmuszona ujawniać wszystkie operacje finansowe oraz będzie się, ROZLICZAĆ co ROKU z wydania każdego Euro z budżetu tej organizacji oraz po konsultacjach społecznych w całej UE będzie ustalać takowy budżet na KAŻDY rok kalendarzowy !!!

ODPOWIEDZ

Nie zgadzamy się by

~krys

2009-04-20 14:36:04

Kolaboranci ,nie złapani złodzieje,wysprzedawcy za bezcen Polski,i antypolscy kosmopolici nas reprezentowali w Parlamencie europejskim ,ale taką mamy "demokrację" że kilku ludzi /niewiadomego pochodzenia / decyduje kogo i na którym miejscu umieścić na liście co to w ogóle jest za rządzenie ? wygląda to na dyktaturę Józefa i Adolfa -co my możemy zrobić ? nie głosować jak stado baranów , a wybrać tych którzy są za Polską i nie zawiedli nas,a dobra ZSSR i Niemiec nie stawiają na pierwszym miejscu

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę