Dodawanie komentarza

Do tematu: No to się bawmy ,szykują nam

Komentarze do artykułu: Rage Race 2009

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

No to się bawmy ,szykują nam

~krys

2009-07-04 11:05:42

już niezłą zabawę z tow Olechowskim ,Rosatim,Piskorskim,Onyszkiewiczem itd -same asy liberalizmu wspierane przez tych którzy pragną wyłudzić "miliardy dolarów"od polskiej dojnej krowy,zmieniają historię fałszując,fakty ,liczą na młodych których nie uczono prawdziwej historii, współczuję tym przyszłym pokoleniom ,które zatrudnią się w Markietach lub Mac Donaldach,których czeka tułaczka ,lub zasiłek .Oczywiście że ,mogą sobie kupić najnowsze modele samochodów i pysznie się bawić ,powodzenia naiwniaki bez Ojczyzny. Jak zwykle nie na temat ,ale taka moja natura .

ODPOWIEDZ

no przepraszam bardzo

~kiedys absolwencik

2009-07-07 20:29:46

ale kto nam zafundowal brak polskiego przemyslu ??? napewno nie mlode pokolenie. Wszystko bylo wyprzedawane jak ja jeszcze nie mialem prawa glosu !
   Wiec nie mow mi, ze jestemy pokoleniem bez ojczyzny (jak zakladam) to twoja generacja nam to zafundowala, i niestety ale aktualnie osoby przy wladzy wszyscy wywodza sie i sa przesiaknieci poprzednim systemem, od rzadu panstwowego az po urzednikow gminnych. Wszedzie jedna wielka komuna i najwazniejsze wlasne JA, a nie MY.
   Narazie jeszcze pracuje w polsce w polskiej firmie, ale jak dlugo wytrzymam jeszcze to jedno wielkie popierdolenie tego panstwa, nie wie nikt...
   Woalbym zalatwic 20 spraw w niemieckm urzedzie niz jedna w polskim, zyjemy w bananowej rapublice, a zgotowali nam to ludzie aktualnie 40+... dobrze przesiaknieci poprzednim systemem...

ODPOWIEDZ

pojmij jak wymagasz

~slodkie slowka

2009-07-27 14:26:15

Jak przyjemnie, dwoch przedstawicieli roznych pokolen a podstawowej tresci tematu nie potrafia zrozumiec, jak szeroko rozwinieta spostrzegawczosc(klapki oczy styl). Wydaje mi sie, ze pierwszy osobnik dostal raz kopniaka po ktorym zawsze widzial buta ktory go kopna i nigdy nie pomyslal zeby skupic sie na czyms innym niz "jaki to ja pokrzywdzony jestem przez system", a drugi podchwytujac tylko wypowiedz pierwszego szczeka z nudow by wybielic troszke przedstawicieli swego pokolenia (co i tak mu nie wychodzi) tonac w checi walki z osobnikiem, ktory nieswiadomie robi kupe tam gdzie nie powinien, a przynajmniej tam gdzie powinien po sobie posprzatac.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę