Dodawanie komentarza

Do tematu: O dziwo za Onet.pl:

Komentarze do artykułu: Mikrochipy RFID w banknotach euro i dolarach!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

O dziwo za Onet.pl:

~Obserwator

2009-08-18 18:33:44

"....rząd w Londynie chce w bardziej dosłowny sposób wcielić wyobrażenia Orwella w życie obywateli. Mieszkania i domy 20 tysięcy "problematycznych" rodzin mają zostać wyposażone w kamery przemysłowe. Jest to pomysł Eda Ballsa, sekretarza ds. dzieci. Chce on dzięki temu kontrolować, czy w rodzinach tych dba się o prawidłowe funkcjonowanie dzieci - czy odrabiają lekcje, chodzą o odpowiedniej porze spać, mają co jeść - donosi Wired w artykule Britain To Put CCTV Cameras Inside Private Homes.
   
   Co ciekawe, w programie tym wzięło udział już 2 tysiące rodzin. Dotychczasowe efekty są podobno na tyle zachęcające, że podjęto decyzję o jego rozszerzeniu. W ciągu najbliższych dwóch lat pod ścisłym nadzorem państw znajdzie się kolejnych 20 tysięcy rodzin. Pochłonie to około 400 milionów funtów. Oczekuje się, że dzięki skutecznej realizacji tego projektu, zmniejszy się liczba młodocianych przestępców."
   
   Chip w kasie, kamera w domu, telefon na podsłuchu - WOLNOŚĆ PĘŁNĄ GĘBĄ!

ODPOWIEDZ

pięknie

~ja

2009-08-18 23:37:01

a nasze wnuki będą miały wszczepiane chipy.. dla ich własnego bezpieczeństwa oczywiscie ;P

ODPOWIEDZ

Uśmiałam się do łez

~UśmianaDołez

2009-08-19 08:50:42

Czego ludzie nie wymyślą. O matko, popłakałam się ze śmiechu... Czy ktoś kto pisał ten arykuł wie cokolwie o chipach używanych w dokumentach, wie jak wyglądają, jakie maja parametry, zastosowanie? I czy wie, że to co pokazał na zdjęciu to nie antena a nitka zabezpieczona? Takie same są w naszych PLNach. O matko, ma koleś fantazję!! hahahahahha!!!

ODPOWIEDZ

hahaha

~śmieszek

2009-08-19 09:17:07

hahaha uśmiałem się do łez... pamiętam jak kiedyś z telewizorów wystawały takie druty a jakiś koleś pisał, że to antena do odbioru fal. Przecież na morzu wtedy nie byłem - hahaha. Drut i antena ^^

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę