Dodawanie komentarza

Do tematu: Niemcy wycofują swoje wojsko z

Komentarze do artykułu: Mikrochipy RFID w banknotach euro i dolarach!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Niemcy wycofują swoje wojsko z

~Jan

2009-08-27 05:54:27

Afganistanu, prawdopodobnie więcej wojska potrzebyją do ataku na Polskę -chociaż i tak nie mają z kim walczyć - wojsko polskie na " misjach pokojowych", a granice dla wroga stoja otworem. Jak Żyd mądrze i skrupulatnie wszystko przez lata realizował, najpierw wzięli prasę i banki, potem zdemobilizowali marynarke wojenna - najnowoczesniejsze statki sprzedali brudasom hindusom. Zaklady zbrojeniowe do likwidacji, koleje panstwowe do liwidacji, zaklady lotnicze, huty kable Ozarow do likwidacji. Następnie w zamachu na Cesne dokonali zbrodni na polskim dowodztwie lotnictwa, najlepszych zolnierzy polskich wyslali na smierc , generalow do piachu(Papala). Albo zmusza do dymisji (Skrzypczak), narod zachwycony serialami i wyborcza, otumaniony obietnicami stekiem klamstw, czeka na cud, cudu nie bylo i nie bedzie , Polska byla ale tez jej nie bedzie a moze juz jej nie ma tylko durny narod o tym nie wie. Ostatnio zamordowali polskie stocznie, teraz kolej na rolnikow i zegnaj POLSKO. To tak w bardzo szybkim skrocie jak Żyd zlikwidował 40 milionowy kraj w europie środkowej. Potrzebowali tylko ćwierć wieku.

ODPOWIEDZ

Czasami myślę- durniom należy

~krys

2009-08-27 14:56:28

dać w tyłek ,szkoda tej reszty która nie może nic zrobić bo zwątpiła.Niektórym się udało załapać ,na jakiś biznes i myślą że szczęście będzie trwało-na nich też przyjdzie kolej.

ODPOWIEDZ

Do Jana i Krysa

~Andrzej z Kalifornii

2009-09-01 08:51:29

Nie mam ostatnio czasu pisać na tych stronach, ale cieszy mnie, że są tacy Polacy jak wy, którzy mają jeszcze oczy otwarte co dzieje się w Polsce.
   Przerażającym jest to co zrobiły rządy żydowskie z narodem polskim po 1945 roku aż do czasów obecnych, a jeszcze bardziej to, że naród polski w ponad 90 procentach nie zdaje sobie z tego sprawy.
   Utknął w walce o materialne przetrwanie, zapominając o najważniejszym: duchowym.
   Niemniej jest proroctwo, że z tego narodu wyjdzie jedno wielkie serce, które samo dokona cudu.
   ( ten naród odżyje i to także odżyje duchowo). Dlatego te żydo-demony w tzw polskim rządzie coś czują i coraz bardziej przykręcają temu narodowi śróbę. Ale to właśnie w ten sposób zacznie się początek ich końca.
   Powierzajcie wszystko w Panu Jezusie Chrystusie, bo tylko On jest naszą prawdziwą siłą.
   Tak, jak On sam mówi: beze Mnie nic nie możecie zrobić.
   Janie, dobrze odpisałeś temu z socjologizowanemu religioznawcy.
   To był: pseudonaukowy bełkot doktrynalny.
   Pozdrowienia.
   

ODPOWIEDZ

re:Jan

~Krystyna

2009-09-04 18:52:23


   Moze zechce Pan/Pani odpowiedziec na moje pytanie.Czy byl p.Jan w Indiach,czy w krajach arabskich?Ja bylam i widzialam ich kulture i higiene osobista.Aby wydac tak negatywna opinie"BRUDASY",trzeba wpierw byc tam.

ODPOWIEDZ

Niemcy wycofują wojsko ?

~BlueR

2009-11-07 16:08:55

To dlaczego my pchamy się tam, skąd nawet Niemcy się wycofują. Oni maja Euro , lepsze zarobki, wiekszy budżet ... WŁAŚNIE - bo nie pchają pieniedzy podatnika w "tarcze antyrakietową" czyli nie gonią za USA - bo im u s a zawsze pomagało ( plan Marshalla ) -
   MY POLACY - Ci którzy walczyli za WOLNOŚĆ WASZĄ I NASZĄ na całym gobie ( mamy nawet czarnych Polaków o nazwisku Kowalski -[ patrz wojny Napoleon ] - a teraz jedziemy ( no już tam jestesmy )napierdzielać biednych afganistańczyków na wzór i podobieństwo rosjan i amerykanów. gdzie tam Afganistan...gdzie Polska co Ci biedni ludzie nam zrobili?
   Kiedyś to w Iraku POLAK , to był KTOŚ :
   ważny , szanowany , dobrze odbierany
   Mój wujek budował tam silosy, szkoły , ba nawet bardzo dobrze zarabiał - teraz tam do nas strzelają...
   To tak mi się wydaje, że z amerykanami jeszcze jakiś czas i nikt nas nie będzie lubił, pamiętajmy po co został stworzony GROM - był odpowiedzią na taka samą jednostkę amerykańską - mówiącą po polsku do dywersji na naszym terenie, więc skoro już jesteśmy w NATO ikochają nas to dlaczego musimy ubiegać się o wizy?
   
   

ODPOWIEDZ

Żydzi?

~BlueR

2009-11-07 16:29:01

Jacy żydzi? Zgadzam się z powyższym, ale nie obwiniałbym za to żydów.
   Jak mi wiadomo po 45 roku rządzili Rosjanie. W całej wschodniej europie więc i u nas, konkludując z innymi wypowiedziami naród rosyjski to wszystko żydzi!!!????
   Nie sądzę. Za te rzeczy jesteśmy odpowiedzialni sami - nikomu z nas nie chce się brac za politykę, dlatego rządzą u nas nadal ludzie z grup przestępczych, kombinatorzy, spekulanci, kolesie itd. To ich obwiniałbym za ten stan rzeczy - nie żydów. Temat ten już był przerabiany ( nazizm i jego skutki ),krucjata przeciw jednemu narodowi jest i zawsze będzie zbrodnią przeciwko ludzkości....
   Bądźmy rozsądni. Konserwy, węgiel i inne jechały do wtedy zwanego Związku Radzieckiego, a nie do Izraela. Ci, którzy wtedy przy władzy stali - kłaniali się "carowi", a gdy stalinizm stopniał, ktos przeskoczył przez płot, mur rozebrali i w Polsce doszło do prywatyzacji skorzystali tylko Ci , którzy potrafili kombinować ( wtedy statystyczny Polak nie wiedział o co chodzi i czy to jest dobre - bo przecież wszystko zawsze było państwowe )i mamy dzisiejszą Polskę w której za łapówki wszystko się da. Bo zawsze jest przewaga, tych "złych".
   
   bo to my naród im na to pozwalamy.
   
   A propos - Jezus też był Żydem?
   Czy może on mówił : DA Tawariszcz

ODPOWIEDZ

rolnictwo..

~jolka

2010-02-01 10:27:31

Jest takie miejsce - taka wieś w Polsce gdzie młodzi mężczyżni popełniają samobójstwa.
   Wieszają się bez powodu.To piękna wieś , na Roztoczu . Tych tragedii , policja nie łączy i nie traktuje całościowo. Każdy pojedynczy przypadek to po prostu zgon z powodu powieszenia. Dlaczego???? Dlaczego robią to ludzie , którzy mieli plany ,marzenia i kochali życie.
   Niektórzy mieli rodziny. Młodzi , pracowici zdrowi. To Zamojszczyzna.W czasie II wojny na Zamojszczyżnie były wysiedlenia,rzezie ./Potworny plan niemiecki wysiedlenia chłopów na Syberię i nasiedlenie na te tereny Niemców jest powszechnie znany - dotyczył Zamojszczyzny.
   Umierają ludzie , którzy powinni żyć . Czy ten koszmar zostanie wyjaśniony???Co może skłonić młodego zdrowego , kochającego życie człowieka do samobójstwa. Człowieka , którego kochała cała rodzina.Gdyby miał problem i nie potrafił sobie poradzić - miał przyjaciół.Nigdy nie uwierzę
   że ci ludzie sami podejmują takie decyzje.Decyzje ostateczne wiedząc ,że najbliżsi będą cierpieć zawsze.Czy są jakieś środki chemiczne ,leki , zioła , metody które w krótkim czasie są w stanie doprowadzić człowieka do takiej decyzji. Są ??????? Jakie????? Tak dłużej nie może być..

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę