Dodawanie komentarza

Do tematu: Nie na temat ale ciekawe

Komentarze do artykułu: Wchodzą implanty z mikrochipów!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nie na temat ale ciekawe

~Jan

2009-11-06 05:21:05

Od czasu, kiedy naczelny rabin Polski Michael Schudrich poręczył, za Michała Kamińskiego z PiS, że Kamiński nie jest antysemitą, a przeciwnie jest przyjacielem Izraela, europosłowi PiS zupełnie przewróciło się w głowie.
   Zaczął od oświadczenia, że nazwa „małżeństwo” powinno być zarezerwowana dla par heteroseksualnych, to nie ma nic przeciwko „związkom partnerskim”, gdyby doszło do głosowania w tej sprawie – podaje fronda.pl za portalem TotalPolitics.com.
   Jednak w najbliższym czasie zboczonych „małżeństw” nie będzie, gdyż – jak mówi Kamiński – „Polska jest na innym etapie”. Na pytanie, czy, gdyby był posłem, poparłby taką ustawę, odpowiada: – Zastanawiałbym się nad głosowaniem za, jednak to zależy od konkretnych rozwiązań. Nie sądzę, by państwo powinno ingerować w osobiste relacje między ludźmi.
   Rozmowa ujawniła, że niewiele brakowało, by Michał Kamiński szef frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów gościł na imprezie homoseksualistów. Dziennikarz i zarazem działacz torysów organizujących imprezę Ian Dale przyznał się, że chciał zaprosić na nią Kamińskiego, jednak ostatecznie się nie zdecydował. – Nie miałbym z tym problemu, wręcz przeciwnie – mówi polski polityk. I dodaje, że „bardzo by się cieszył” z zaproszenia na „GayPride” w następnym roku.
   A swoja droga znam paru ziomkow pana Schudricha i tak szczerze mowiac fizjonomia pana Kaminskiego, jest zadziwiajaco podobna do tej grupy ludzi.

ODPOWIEDZ

W całym polskim parlamencie

~krys

2009-11-07 12:50:11

trudno by wybrać 10% nieprzekupnych i nie ulegających żydoskiej presji parlamentarzytów,większość za mozliwość wyboru ,ulega presji rabinów ,którzy poczuli że mogą na biednej Polsce zarobić bo nasi prawnicy ,są albo przekupni albo strachliwi.Ci co by chcieli dobrze dla Polski są zahukiwani przez obcą prasę pod wiadomym przywództwem,to jest wynikiem wyboru parti która ma rządzić ,wybrańcy się nie liczą dlatego wybiera się najgoszych błaznów ,harcowników.

ODPOWIEDZ

ollIxaPN

~axrLja

2010-01-03 00:38:23

Hi! egRqKlYx

ODPOWIEDZ

OQzPYrFo

~wnvQjIko

2010-01-03 02:05:28

Hi! NMxuLw

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę