Dodawanie komentarza

Do tematu: Oto kandydat na Prezia

Komentarze do artykułu: TAWS był aktywny i nie ostrzegł

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Oto kandydat na Prezia

~Jan

2010-04-28 06:33:49

Pan Bronisław Komorowski to człowiek peerelowskiego wywiadu wojskowego, jego przeszłość w podziemiu solidarnościowym jest bardzo wątpliwa, być może wtedy poznał się z tymi wojskowymi patriotami ze służb wywiadu ludowego wojska polskiego (wtedy chyba ta służba, jeśli pamięć mnie nie myli podlegała MSW), a jego pochodzenie szlacheckie nie istnieje. Na spotkaniach rodziny Komorowskich nikt z uczestników tego spotkania nie chciał sobie z Bronkiem Komorowskim robić zdjęć wiedząc o tym, że jego "rodowe" nazwisko nabył w podejrzanych okolicznościach, które całkowicie eliminują go jako polskiego i litewskiego szlachcica. Zauważyłem teraz taką manią wśród ludzi bogatych "nowobogackich", którzy dorobili się na przemianach ustrojowych w Polsce po 89 roku, że mają straszliwą chęć posiadania szlacheckiego pochodzenia. Takich podejrzanych szlachciców można spotkać na wielu portalach, nawet tych nazwanych przez nich samych elitarnymi, można zobaczyć tam jak niektórzy (są oczywiście wśród nich wyjątki) z tej wątpliwej elity poprzyczepiali sobie "swoje" herby rodowe w postaci avatarów, jako oznaka ich szlachectwa. Im nie przeszkadza to, że ich dziadkowie i ojcowie jeszcze kilkadziesiąt lat temu mordowali polskich szlachciców, polską inteligencję i duchowieństwo, a honor, ojczyznę i walkę o nią w powstaniach wolnościowych na przestrzeni wieków uważają za wielką głupotę. Często można przeczytać, że są rozsądnymi, dlatego wszystkie powstania wolnościowe w Polsce to była ich zdaniem wielka głupota, oni uważają, że powinniśmy już dawno dać się zrusyfikować, albo w ostateczności zniemczyć. Być może biorą przykład z marszałka sejmu Pana Bronisława Komorowskiego w tym względzie. Oni również są zakochani w braciach Rosjanach zwłaszcza w tych z byłych służb wywiadowczych dawnego ZSRR-u tak jak nasz Bronek z dzielnicy Woli...
   
   Taką mamy w Polsce elytę, takich mamy niby prawicowców, takich mamy niby narodowców i biznesmenów z komuszego nadania. Natomiast prawdziwa elita ostatnio zginęła pod Katyniem w niewyjaśnionych jak dotąd okolicznościach. Ich elyta niby Komorowski, niby profesor Bartoszewski, niby absolwent Oksfordu Sikorski, do tej pory zarzynała i wybierała się, aby ich odstrzelić na polowaniach na kaczki. Tak postępowali i mówili ludzie mieniący się tytułami naukowymi i szlacheckimi, których nigdy nie posiadali, wszystko co osiągnęli w Polsce zdobyli poprzez układy, koneksje i nieuczciwie zarobione pieniądze...Czy nie czas, aby z tym ohydnym kleszczem, który ssie z nas najlepszą polską krew wreszcie raz na zawsze zrobić porządek?
   
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę