Dodawanie komentarza

Do tematu: Opinia Pilotów USAF

Komentarze do artykułu: TAWS był aktywny i nie ostrzegł

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Opinia Pilotów USAF

~US Navy(emeryt)

2010-04-30 12:29:27

Kilka dni temu zebrałem filmiki i zdjęcia z wypadku i dałem mojemu koledze pilotowi USAF .
   Zasugerowałem mu specjalnie, że to wygląda na wypadek ale nie jestem pewien i czy może podyskutować z kolegami pilotami co o tym myślą.
   Wczoraj powiedział mi tak :
   -według paru pilotów co oglądali te zdjęcia to sadza ze na 100% to nie jest wypadek
   -samolot prawdopodobnie nie miał silników tzn. mocy a pilot próbował go posadzić i robił to według nich bardzo dobrze.
   -nie znają warunków atmosferycznych czyli kierunku wiatru i siły co mogło by potwierdzić te teorie.
   -szczątki samolotu nigdy tak nie wyglądają bez ingerencji ładunku ,bomby.
   Wiec bardzo jest przykre, że piloci z obcego państwa bronią pilota i bez jakichkolwiek wątpliwości mówią o ataku terrorystycznym lub zamachu a nasi wysocy rangą oficerowie i specjaliści trąbią i wieszczą wszem i wobec ze to wina pilotów.
   Wstyd jest tym większy, że trwają w swoim uporze a co bardziej odważni są odsuwani przez media i pseudo obiektywnych dziennikarzy i zamyka im się, usta.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę