Dodawanie komentarza

Do tematu: POlszewiki....

Komentarze do artykułu: TAWS był aktywny i nie ostrzegł

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

POlszewiki....

~US Navy(emeryt)

2010-04-30 19:23:20

POlszewiki. Kampania rozpoczęta. http://i.imgur.com/E8kor.jpg , "siedmiu wspaniałych"- wychowankowie systemu sprawiedliwości (podobno)społecznej który zakładał Jakub Berman,wuj Marka Borowskiego i brat Adolfa Abrahama Bermana.Był on przewodniczącym sądu rewolucyjnego w Moskwie,jednym z ponad 91% Żydów, którzy organizowali komusza rewolucje według starych syjonistycznych planów,a od 1944r.uszczęśliwiał Nas Polaków.Kto ciekawy zobaczyć więcej tych antypolaków polecam zdjęcie na stronie:www.polonica.net/Lista żydów w zniewolonej Polsce. Powielać w formacie co najmniej A2 i wieszać na każdej Polskiej zagrodzie, ulicy. W różnych wersjach bo tych s...nów jest dużo więcej. Tu zdjęcie kretyna od urodzenia, http://republika.pl/blog_rh_4757899/7279220/sz/donald_tusk_pap_450.jpeg , a tu jego dziadka esesmana http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Bundesarchiv_Bild_101I-380-0069-37,_Polen,_Verhaftung_von_Jud en,_SD-M%C3%A4nner.jpg , Polskie życie publiczne stacza się, w chuligaństwo. Marszałek Komorowski żałuje, że snajper był ślepy,że czeka na sezon polowania. Premier Tusk mówi o opozycji, jako szaleńcach. Poseł Palikot rozpowszechnia, zasłyszane od ministra Schetyny, wulgarne plotki o prezydencie. Poseł Graś na sali sejmowej grozi innemu posłowi pobiciem. Prezes Instytutu Lecha Wałęsy pięścią atakuje kamerzystę, a sam Wałęsa swoich adwersarzy wyzywa od paranoików. W tych ekscesach czynnie pomagają dziennikarze, szczując POlityków do brutalnego atakowania znienawidzonych "kaczystów" codziennie atakować, poniżać, obrażać i znieważać dowodzi, że sami żyją w ustawicznym strachu.Bojąc się pytań o własne tajne związki i zobowiązania,np.Cimosiewicz,Niesiołowski, przenoszą uwagę na konkurenta, którego malują jako zagrożenie dla państwa i narodu.Ten zimny stan wojenny jest konieczny dla utrzymania mobilizacji, w której nie ma miejsca , na merytoryczne argumenty, PO,PSL,SLD bronią mitu okrągłego stołu jest racją bytu wszystkich beneficjentów postkomunizmu, a więc bezpośrednią obroną III RP. Nienawiść została zintensyfikowana,kampania od 2005r. tytułowana ratujemy Polskę przed straszliwymi nieszczęściami, które spadłyby na Polskę, gdyby nie udało nam się dorżnąć wrogich watach. Solidarni 2010 żegnaliśmy na zawsze ofiary katastrofy,nie usłyszałem przepraszam z ust myśliwych z P/O.Nie doczekali przepraszam Polacy,ofiary komunistycznych zbrodni wojennych/1981-2010 oraz układu Wałęsy tzw.Magdalenki,
   Pamięć,Prawdę winni jesteśmy odważnym Patriotom,winni jesteśmy wynoszonemu na ołtarze błogosławionem patronowi Solidarności ks.Jerzy Popiełuszko.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę