Dodawanie komentarza

Do tematu: W przededniu Dnia Konfidenta.

Komentarze do artykułu: TAWS był aktywny i nie ostrzegł

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

W przededniu Dnia Konfidenta.

~US Navy(emeryt)

2010-04-30 22:21:14

Stanisław Michalkiewicz: W przededniu Dnia Konfidenta.
   Jak Polska długa i szeroka, ze wszystkich stron kraju, a zwłaszcza z miejsc szczególnie nasyconych autorytetami moralnymi, dało się słyszeć potężne westchnienie ulgi, gdy pełniący obowiązki prezydenta marszałek Sejmu Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.
   Wprawdzie w nowelizacji expressis verbis tego nie napisano, ale nie ulega wątpliwości, iż oddaje ona Instytut pod kuratelę tajnych służb, sprawowaną za pośrednictwem wypróbowanych konfidentów. Tak właśnie odczytuję likwidację kolegium IPN i zastąpienie go radą, w której będą zasiadać naukowcy delegowani przez środowiska. Kiedy przypomnimy sobie potężny ruch w obronie godności, jaki pod przewodnictwem dwóch tajnych współpracowników SB objął środowiska naukowe i opiniotwórcze, to nie ulega wątpliwości, kto zasiądzie w radzie, decydującej o ustalaniu priorytetów badawczych. Już tam prezes Instytutu, który może być odwołany zwykłą większością głosów, nikomu nie ośmieli się sprzeciwić, nawet gdyby taki pomysł w ogóle przyszedł mu do głowy – a przecież na pewno nie przyjdzie. Dlatego właśnie, jak Polska długa i szeroka, konfidenci odetchnęli z ulgą. Znowu jest bezpiecznie – i to jest właśnie to największe dobro, jakie wypływa ze smoleńskiej katastrofy, a którego próbowaliśmy doszukiwać się podczas narodowej żałoby. I – jak to w życiu bywa – kiedy mija czas żałoby, nastaje czas wesela. A ponieważ jest się z czego cieszyć, to tylko patrzeć, jak w całym kraju odbędą się nabożeństwa dziękczynne, zarówno świeckie, w codziennej audycji dla konfidentów, jaką nadaje TVN pod tytułem „Szkło kontaktowe”, jak i religijne, pod przewodnictwem przedstawicieli wpływowego zakonu Ojców Konfidencjałów. Akurat zbliża się 1 maja, więc trudno wyobrazić sobie lepszy moment, niż to święto naszych okupantów dla ustanowienia Dnia Konfidenta. Mój komentarz: W Polsce był komunizm kapitalistyczny 1989 kontrolowana zmiana na Kapitalizm komunistyczny Proszę sprawdzić kto jest udziałowcami oraz ukrytymi właścicielami banków w POLSCE ? Wałęsa uwikłany w układy których sam nie rozumie, bo jest prymitywem, troglodytą umysłowym ( jakim był Elektrykiem takim był i Prezydentem).Alkoholik i syn zbrodniarza z NKWD, UB STOLTZMAN VEL KWACH DWIE WOJNY W IMIĘ CZEGO i dla kogo?
   Sp Prezydent Lech Kaczyński był zawsze dla tej bandy wrogiem i dlatego zginął.
   Teraz będą wybory, są tylko dwie opcje:
   OPCJA PIERWSZA PATRIOTYZM==POLSKA
   Opcja druga bardzo mocna w mediach i bankach ZDRADA GLOBALIZM NIEWOLNICTWO EKONOMICZNE I STOPNIOWA ELIMINACJA NARODU
   Tak już jest w wielu krajach zachodnich walka o przetrwanie, Narody mają tylko nazwę, ale nie maja korzeni, które są bezwzględnie niszczone.
   Drzewo bez korzeni wegetuje nie żyje tj. wegetacja i słaby owoc. Moje osobiste powiedzenie: Aby dobrze widzieć należy dużo wiedzieć.
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę