Dodawanie komentarza

Do tematu: co jest dowodem

Komentarze do artykułu: Hologramy dotykowe

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

co jest dowodem

~MAK-iawelistyczną

2010-07-21 01:06:00

że w polsce rządzą służby ?! choćby ten okrutny i jakże szokujący opis...!
   
   Litewski portal zauważa ponadto, że o ile w 2001 roku patomorfolodzy badali ciała ofiar katastrofy lotniczej w Pensylwanii (pasażerów, członków załogi i terrorystów) przez trzy miesiące, o tyle rosyjscy eksperci medycyny sądowej ustalili tożsamości wszystkich 96 ofiar smoleńskich w ciągu zaledwie dziesięciu dni i zwrócili Polakom kontener z "nierozpoznanymi" szczątkami ludzkich kości i tkanek. "Na Zachodzie dziwią się, dlaczego polski rząd kierowany przez liberała Donalda Tuska dotychczas nie zażądał, aby śledztwo w sprawie katastrofy prowadziła międzynarodowa komisja, nie zaś rosyjscy prokuratorzy, którzy niszczą dowody" - komentuje Balsas.lt.
   
   jak to nazwać ?
   
   tak jak nikt z holywood nie nagrał tzw filmu political fiction o "akcji wutece" bo by się okazało że ludzie wiedzą iż to właśnie jest prawda tak samo nikt jeszcze długie lata przynajmniej w Polsce nie nagra filmu o "Mordzie Smoleńskim" lub "Akcji specjalnej Tu-154"... może Wajda...? (Przepraszam za czarny chumor z tym wajdą od wojen domowych a może to już jest nowy polski "kanał")
   MAK- komisja FSB a może lepiej nazwać ją MAK-iawelistyczną...?
   
   
   A tak wogóle za poległych bohaterów a raczej męczenników to bym proponował odprawiać często msze święte ! I prosić by ich Chrystus Pan przyjoł do swego królestwa za taką ofiarę...
   
   

ODPOWIEDZ

dupa

~tom

2011-10-21 11:06:03

Panie Boże, zmiłuj się i kopnij go w dupę, może nabierze rozumu...

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę