Dodawanie komentarza

Do tematu: W ilinois baterie a

Komentarze do artykułu: Baterie słoneczne w stanie Illinois

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

W ilinois baterie a

~akcja tu154

2010-08-23 23:39:13

w Polsce...
   Pod koniec ubiegłego roku też zdarzyła się dziwna historia. Grzegorz Michniewicz, dyrektor generalny Kancelarii Premiera Tuska zmarł nagle 23.12.2009 r. - powiesił się na kablu od odkurzacza.
   Nie zostawił listu pożegnalnego. W wieczór poprzedzający tragedię Grzegorz Michniewicz przeprowadził trzy rozmowy telefoniczne w dziwnym, nietypowym nastroju (z żoną, pewnym urzędnikiem i ze swoim przyjacielem) oraz wysłał serię SMS-ów.
   Przyjaciel z którym Michniewicz rozmawiał przed śmiercią przez Skype wyznał, że Grzegorz był w fatalnym stanie psychicznym, tak jakby był czymś przerażony, wręcz szlochał.
   Michniewicz miał dostęp do wszystkich, nawet najbardziej tajnych dokumentów premiera Tuska. Przez jego ręce przechodziła cała korespondencja do premiera - w tym prywatna.
   
   Wydaje się że Zielonka jakoś się dowiedział o przygotowywanym zamachu... jak to szyfrant...! odszyfrował coś i pewnie komuś z tajniaków się zwierzył...!
   A michniewicz tak jak Sekuła który strzelał kilka razy sobie w plecy...
   Tylko akcje ściśle tajne powodują takie tajemnicze zgony...!
   Tak jak Komorowski wiedział i "chlapnoł" na antenie radia...! Kilka osób w Polsce wiedziało...!

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę