Dodawanie komentarza

Do tematu: Jakby przesledzic

Komentarze do artykułu: Trójwymiarowe przenoszenie powietrzem

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jakby przesledzic

~Naukowiec

2011-01-03 22:01:18

dzialania prokuratury i organow sledczo-administracyjnych w sprawie zamachu smolenskiego to mozna smialo okreslic to jako bizantyjski sposob zacierania i ukrywania sladow mordu politycznego na Polakach bohatersko zabitych przez sluzby rosyjsko-postkomunistyczne djabelskich masonow w tu154 ! To wszystko powinno nas sklaniac do udania sie na Jasna Gore po przebaczenie i po prosbe o Milosierdzie Boskie ! Bo to chyba oczywiste ze jestesmy slugami Przedwiecznego i Jego Syna Naszego Zbawiciela !
   
   http://www.youtube.com/watch?v=ctlCme6Eghg

ODPOWIEDZ

monerka i komuchy

~a

2011-01-04 08:46:35

Niestety teraz postkomunistuczne masoństwo dobija Polskę razem z djabelskim masoństwem zachodnim ale i wschodnim też... pedraści zachodu nie rozumieją Polaków i ich kultury... już dawno zostali wyprani z ideaów Chrześcijańskich... cywilizacja bezidowa to coś strasznego , jedyny ratunek to modlitwa do Zbawiciela i jego Ojca oraz Maryji o uwolnienie ! uwolnienie od szatańskich zapędów masonów na nasz umęczony kraj !

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę