Dodawanie komentarza

Do tematu: Witam państwa

Komentarze do artykułu: Trójwymiarowe przenoszenie powietrzem

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Witam państwa

~Badacz

2011-01-04 12:37:26

Drodzy Polacy Chrześcijanie. Wiele czasu nurtował mnie ten fragment Ewangeli Chrystusowej w której nasz Pan mówi te słowa: " Powiadam wam: Tej nocy dwóch będzie na jednym posłaniu: jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony. Dwie będą mleć razem: jedna będzie wzięta, a druga zostawiona. Pytali Go: Gdzie, Panie? 37 On im odpowiedział: Gdzie jest padlina, tam zgromadzą się i sępy." Ew. łuk. 17
   
   By coś zrozumieć należy się zapoznać z całością filmu składającego się z 11 części, link:
   http://www.youtube.com/watch?v=fv0ps9YVsq8&feature=related
   
   Do tego dochodzi przykładowa relacja ze ZSRR:
   Na początku czerwca 1989 roku w rejonie wsi Jaratowo położonej w rejonie sibajskim w Baszkirskiej SRR na oczach jej mieszkańców, Abdułata Hasanowa i jego przyjaciela Azata Isjandawljetowa, wylądował NOL.
   Obiekt w kształcie "talerza" miał 18 metrów średnicy, wyposażony był w iluminatory i lśnił różnokolorowymi światełkami. Na miejscu lądowania pozostały ślady w postaci pogniecionej trawy w kole o promieniu 5-6 metrów. Zdarzenie miało miejsce o godziny 2.00.4 czerwca 1989 roku kijowianki Wiera Prokofiewna i Aleksandra Stiepanowa wraz ze swoją sześcioletnią córką wybrały się do kijowskiego parku. Oto ich relacja, która została opublikowana między innymi przez gazetę Prawda Ukrainy:Właśnie zmierzchało. Podeszłyśmy do dnieprowskiego brzegu i ujrzałyśmy łódkę, a na niej trzy osoby ubrane w srebrzystą odzież bez widocznych szwów. Twarze ich były blade i identyczne, jak u bliźniaków. Włosy długie, koloru czerwonego złota. Wielkie oczy. Kiedy wyszły z łodzi, zapytałyśmy: "Jesteście turystami? Skąd pochodzicie?" Odpowiedzieli nam po rosyjsku, ale z dziwnym akcentem: "Przylecieliśmy z innej planety. Wasz rozum nie jest w stanie sobie wyobrazić, gdzie ona się znajduje. Kiedy będziecie tacy jak my - zrozumiecie. My bierzemy każdego dnia jednego człowieka z Ziemi do siebie. I was także zabierzemy. Tutaj jest nasz statek. Pokażemy go wam". Jeden z nich poszedł przodem, a dwóch pozostałych obok nas, jakby nas konwojowali. Chciałyśmy krzyczeć, uciekać, ale nie miałyśmy sił. Czułyśmy, jakbyśmy były do nich przymagnesowane. Kiedy patrzyli na nas, to czułyśmy kłucie na całym ciele. Prosiłyśmy, żeby nas nie zabierali, argumentując, że mamy rodziny i dzieci. Poprzez liście widziałyśmy błyszczącą konstrukcję podobnie jak ich ubiory srebrzystego koloru.
   Można interpretować ten ustęp z Ewangeli w następujący sposób.
   
   Wracając do słów Chrystusa Pana można już spróbować coś wytłumaczyć. Jeżeli takie żeczy jak ta w ZSSR się nasilą w czasach ostatecznych gdy cywilizacja całkiem upadnie moralnie (Gdzie jest padlina, tam zgromadzą się i sępy) pojawią się oni..., oczywiście by coś ogarnąć trzeba się zapoznać z 11 filmami Chucka Misslera do których podałem link wyżej. Nasz zbawiciel dał nam ostrzeżenie byśmy się wystrzegali zła i byli czujni. Tylko Święty Kościół oraz Słowa Życia w Biblii dają nadzieję na zbawienie. Do tego proponuje modlitwe o uwolnienie od złych duchów.
   Wszyscy powinni być czujni na to co propagują strony tzw ufologiczne, czy przypadkiem nie szeżą one jakiegoś rodzaju opętania demonicznego ? Ale to już każdy sam musi ocenić.

ODPOWIEDZ

a link

~Badacz

2011-01-04 14:40:53

ktory podalem wczesniej powinien byc ten a nie tamten...
   link: http://www.youtube.com/watch?v=SOK06fvCzlA&feature=related

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę