Dodawanie komentarza

Do tematu: a kiedy film o zamachu ?

Komentarze do artykułu: Trójwymiarowe przenoszenie powietrzem

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

a kiedy film o zamachu ?

~filmowiec

2011-01-05 11:34:24

bo z opisu filmu to wnioskuje ze jest on nie bezposrednim opisem przygotowan ekipy tuska do wepchniecia Prezydenta i reszty bohaterów do jednego samolotu... no ale kiedy film o sprawach dla zamachu istotnych jak zacieranie sladow w polsce przez FSB, prokuratorskie dzialania uniemozliwiajace dochodzenie prawdy czy wreszcie niby "samobójstwa" lub tajemnicze wypadki by zastraszyć wszystkich dookoła ?!?!?!?!? Kiedy wkońscu ktoś nakręci film taki w którym wypowiedzą się fachowcy od spraw teroryzmu politycznego, od spraw kryminalnych, od spraw sekcji zwłok, od prawnych manipulacji obozu Tuska i Komorowskiego , od tajemniczych zdarzeń związanych z wybuchami Tu154, od analiz fizyko-chemicznych próbek gruntu, wraku TU154 które są natychmiast zabierane przez prokurature itd, itp...?!?!?!?!

ODPOWIEDZ

Mgła

~IVO

2011-01-05 15:50:31

Ja go skopiuję i powkładam w skrzynki pocztowe w okolicznych blokach. Poświęcę te 100 zł na 100 płyt. Wrzucę jeszcze kilka ciekawszych odcinków "Warto rozmawiać" Mam nadzieję, że Sakiewicz się na to zgadza?

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę