Dodawanie komentarza

Do tematu: Wszycy co mogą

Komentarze do artykułu: Najdroższa droga na świecie?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Wszycy co mogą

~analityk Chrześcijan

2011-01-13 23:31:15

powini się udać na Jasną Górę i modlić do Maryji Dziewicy ! To co się dzieje z Polską to szatańskie zapędy by zniewolić Naród !
   Innymi słowy jakieś moce zła się skonsolidowały i jedyną drogą by się nie dać opętać jest modlitwa do tej co wyzwala od szatana ! Oczywiście nie powiniśmy też zapominać o prośbach do Zbawiciela Chrystusa Pana o Miłosierdzie Jego bo ono daje mądrość i zbawienie !

ODPOWIEDZ

był spirytystą

~a

2011-01-14 11:47:42

W tych dniach wydaliśmy szczególną książkę, napisaną przez człowieka, który w młodości był spirytystą i kapłanem szatana. Jego życie pokazuje, że nigdy nie ma nic straconego. Bartolo Longo, bo o nim mowa, nawrócił się i zaczął naprawiać błędy młodości. Zapragnął zbudować malutki kościółek dla mieszkańców Pompejów, by mogli oni gromadzić się na modlitwie różańcowej. Ale Bóg chciał o wiele więcej. W krótkim czasie powstał nie kościółek, ale potężne sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, sierocińce, ochronki, szkoły, warsztaty pracy i wiele innych. Maryja obficie błogosławiła to dzieło licznymi cudami i objawieniami.
   
   Wszystko to Bartolo Longo opisuje w swojej książce, która właśnie ujrzała światło dzienne. W październiku br. mija 30-lecie beatyfikacji bł. Bartola Longa. To dzięki niemu październik nosi miano miesiąca różańcowego.
   
   Książka nosi tytuł "Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach" i można ja nabyć w naszym sklepie internetowym z bezpiecznymi płatnościami on-line. Wysyłka gratis!
   
   Od kilku lat Bartolo Longo jest jednym z głównych patronów naszej strony internetowej
   
   Poniżej prezentujemy:
   
    * fragmenty książki pt. "Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach",
    * wprowadzenie do książki, zawiera także dokładniejszą biografię błogosławionego,
    * bł. Bartolo Longo (biografia) naszego artykułu w "Przewodniku katolickim".
   
   Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach
   
   368 stron, format 118 x 168 mm,
   
   Książka zawiera m.in.:
   
    * historię budowy Sanktuarium Różańca Świętego w Pompejach, cudownego obrazu oraz relacje z cudów spisane przez błogosławionego Bartola Longa.
    * nowennę pompejańską i inne modlitwy,
    * wprowadzenie z biografią bł. Bartola Longa,
    * fotografie.
   
   http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę