Dodawanie komentarza

Do tematu: rzeczywistość nadprzyrodzona

Komentarze do artykułu: Najdroższa droga na świecie?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

rzeczywistość nadprzyrodzona

~analityk Chrześcijan

2011-01-14 13:12:24

Proponuje modlitwe o uwolnienie z rąk szatańskich za naszą Ojczyznę ! Na Jasnej Górze do Maryji Dziewicy oraz do Naszego Zbawiciela.
   
   A kiedy zeszli na ląd, ujrzeli żarzące się na ziemi węgle, a na nich ułożoną rybę oraz chleb. 10 Rzekł do nich Jezus: Przynieście jeszcze ryb, któreście teraz ułowili. 11 Poszedł Szymon Piotr i wyciągnął na brzeg sieć pełną wielkich ryb w liczbie stu pięćdziesięciu trzech. A pomimo tak wielkiej ilości, sieć się nie rozerwała. 12 Rzekł do nich Jezus: Chodźcie, posilcie się! Żaden z uczniów nie odważył się zadać Mu pytania: Kto Ty jesteś? bo wiedzieli, że to jest Pan. 13 A Jezus przyszedł, wziął chleb i podał im - podobnie i rybę. 14 To już trzeci raz, jak Jezus ukazał się uczniom od chwili, gdy zmartwychwstał.
   
   A więc Chrystus Pan po zmarwych wstaniu nie był podobny do tego z przed...! Widocznie proces zmartwych wstania daje jakieś wizualne efekty bądz rzeczywistość nadprzyrodzona zmienia postrzeganie u Apostołów ! Bądz jeszcze inny aspekt ma miejsce przy Panu !

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę