Dodawanie komentarza

Do tematu: Okazuje się

Komentarze do artykułu: Najdroższa droga na świecie?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Okazuje się

~.....

2011-01-19 16:27:13

Okazuje się że jak się przyjglądnąć działaniom tej grupy trzymającej władzę
   zwanej "rządem polskim" to wszystko co robią albo czego nie robią ma skutek tragiczny dla Polaków i Polski ! Wszystko czego się nie dotknie kończy się czymś smutnym co trzeba ukrywać ! No ale wszyscy to wiemy, Ciekwą rzeczą może być kontekst geopolityczny tego mordu dokonanego przez Putina, a mianowicie niemiecko-rosyjska tajna umowa o współpracy na zgliszczach Polski ! W sytuacji gdzie USA stoi na granicy bankructwa i wywołania jakiejś rozruby światowej musimy się liczyć z tym że niemieccy nacjonaliści z pod znaku hakenkrojca a zwani rządem niemieckim wraz z mafiozą Putinem chcą by Polska była tylko na mapie a nie prawdziwym krajem z niezależną władzą. Tu kolejny raz Polska jest zaatakowana fizycznie przez eliminacje Prezydenta i całej elity lecącej w tu154 oraz blokada portów czy też ewidentna eliminacja przemysłu stoczniowego choć są doniesienia o tym iż UE dało wolną rękę "polskiemu rządowi"... To wszystko pokazuje iż komuna sowiecka czy może bardziej to co udało się jej wytworzyć w umysłach urzędniczych powoduje iż mamy na naszych ziemiach cały czas PRL ! Tak mocno zakodowany iż urzędnicy nie są w stanie |"wyprodukować" dokumentów stwierdzających fakty o morderstwie smoleńskim. A wracając do geopolitycznych stanów między państowych to Chiny trzęsące całym światem finansów wywołują strach w rosji oraz niemców nie liczących się z nikim w europie... zresztą nie ma żadnej wspólnej europy unijnej bo jeżeli tzw unijne władze pozwalają na bankructwo Grecji, Polski i w najbliższych miesiącach reszty członkowskich państw... choć ukrywa się właściwy rozmiar bankructwa waluty euro... to wszystko prowadzi do stwierdzenia że jesteśmy na początku wojny gospodarczej która może się okazać syraszliwa dla ludzi na kuli Ziemskiej a przecież to wszysko jest w sposób ukryty zapisane w Apokalipsie w Bibli która powinna być dla nas zródłem nadzieji ! Tylko słowa życia Naszego Zbawiciela prowadzą do zrozumienia ! Tylko dzięki Miłosierdziu Boskiemu mamy szanse na zbawienie !
   Moim zdaniem ostatnie słowa bohaterskich pilotów tu154 brzmiały " o Jezeu..!" albo "Boże !" lub coś w naszym chrześcijańskim stylu w ostatnich chwilach przed tragiczną śmiercią zwracamy się do Naszego Zbawiciela albo Maryji Dziewicy ! Oczywiście na razie się nie dowiemy bo FSB usuneło ten czas z nagrań przekazanych polskojęzycznej prokuraturze rezydującej w Polsce ! Trzeba się za prokurature modlić by została uwolniona z djabelskich rąk FSB ! Módlmy się o Miłosierdzie Boskie i za Polaków z tu154

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę