Dodawanie komentarza

Do tematu: Dlaczego trzeba głosować na

Komentarze do artykułu: Latający mechaniczny ptak

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dlaczego trzeba głosować na

~szok

2011-03-26 20:32:30

PiS ?! Opowiem wam historię z życia wziętą ! Ostatnio członek mojej rodziny był w szpitalu na poważnej operacji po której nastąpiła druga operacja jeszcze bardziej poważna, po operacjach pod kroplówką jeszcze w narkozie osoba operowana została umieszczona na łużku... po przebudzeniu osoba ta z powodu nie zabezpieczenia łużka przez pielęgniarki spadła z tego łużka ! pielęgniarki zaczeły udawać głupie i spytały się tej osoby wybudzonej "...dlaczego tak się dziwnie zachowuje i wywraca łużko upadając !?..."
   
   następnie nie dały tej osobie antybiotyku potrzebnego jako środek przeciwko zakażeniom...! osoba ta na szczęście jest ze służby zdrowia jako emeryt więc zna się na procedurach medycznych i sama poprosiła o antybiotyk ! pielęgniarki najpierw nakrzyczały że one się znają lepiej na swoim zawodzie niż ta osoba ! ale zaraz przyniosły antybiotyk !
   
   nie będe opowiadał na przykład o tym co podają dla operwoanych osób ?! na przykład kaszanke i na wpółczerstwy chleb...
   
   albo o opatrunkach założonych na operowane części które spowodowałyby powikłania ! które też na szczęście ze względu na znajomość medycyny zostały szybko zmienione na nowe !
   
   albo o próbie wymuszenia pieniędzy... i wielu innych hororowatych rzeczach w "Polskim" szpitalu który przypomina "obóż koncentracyjny o zmniejszonym rygorze"
   
   to nie jest film bareji to jest Polska po 21 latach "transformacji" do państwa prowizorki...

ODPOWIEDZ

Na PIS???

~Maciej

2014-10-02 21:14:15

A co ma do tego jaka partia jest u władzy? Porządni i uczciwi ludzie (lekarze czy pielęgniarki czy ktokolwiek inny)zawsze będą dbać o innych ludzi. Ci natomiast, którzy są łobuzami, zawsze będą się obijać, wyłudzać pieniądze czy wręcz okradać. Przykładem mogą być księża katoliccy - ci kradną, molestują i kłamią od zawsze, bez względu czy rządzi król, parlament, czy - jak obecnie- światowy kapitał.
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę