Dodawanie komentarza

Do tematu: Do was i do

Komentarze do artykułu: Latający mechaniczny ptak

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Do was i do

~?!?!?!?!

2011-03-27 22:16:21

HotNewsa czy możecie coś z tego wyjaśnić ?!
   
   Radioaktywna chmura, która rozprzestrzenia się po całym świecie, dotarła kilka dni temu do Polski. Tak naprawdę tych chmur będzie wiele, gdyż było wiele emisji w elektrowni Fukushima - Daiiczi. Dziś, 26 marca do Polski doleciała druga, silniejsza chmura.
   
   Media rozpaczliwie próbują uspokoić opinię publiczną kłamiąc na potęgę, za pomocą usłużnych "ekspertów". De facto Ci "eksperci" to tak naprawdę skorumpowane prostytutki rządów i lobby atomowego. Jest to po prostu fakt.
   Koniec końców: chyba żaden trzeźwo myślący człowiek nie wierzy w ten chłam (dez)informacyjny, serwowany nam na co dzień w mass mediach.
   Tekst podzieliłem na kilka podpunktów, będę je aktualizował na bieżąco, dlatego warto tu zaglądać, jeśli chcesz znać niecenzurowane informacje. Tematyka tekstu porusza bardzo istotne kwestie - grozi nam poważne niebezpieczeństwo. Dlatego proszę o przekazanie tego tekstu dalej, np na forach dyskusyjnych, w formie drukowanej itp, w miarę Twoich możliwości...
   ale jest taka odp:
   nie budzić paniki! Sytacja jest za poważna
   To nakręcanie histerii:
   "-Czernobyl - 2 tony jądrowych prętów paliwowych, w tym 2,4 % rozszczepialnego materiału.
   Fukushima:
   Reaktor 1: 50 ton - 292 jądrowych prętów paliwowych. Reaktor 2: 81 ton - 471 prętów. Reaktor 3: 88 ton - 514 prętów. Reaktor 4: 135 ton - 783 prętów. Reaktor 5: 142 ton - 826 prętów. Reaktor 6: 151 ton - 876 prętów.
   Ogólna ich liczba to 647 ton jądrowych prętów paliwowych, w tym 4% rozszczepialnego materiału.
   W dodatku elektrownia w Fukushimie - Daiiczi jest napędzana skrajnie toksycznym paliwem MOX, "
   
   Paaanie! Sytuacja jest za poważna, by wypisywać takie bzdety!
   W CZ. rdzeń się cały STOPIŁ, w FUKU po 15 dniach - NIE.
   FUku ma MOX tylko w R3, też cały się nie stopił. A tylmo w razie "wyprucia" w powietrze, w wybuchu o temp. ponad 2000 do 300 stopni, czyli w rezultacie do STRATOSFERY, izotopy krótkożyciowe Pu mogą stać się groźne (prom. alfa)
   
   http://astral-projection.nowyekran.pl/post/8221,awaria-w-japonii-przewyzsza-czarnobyl-juz-t eraz
   
   ale dzis na tej stronie(http://www.gammavo.dotdenial.org/) jest wykaz ze nie ma zagrożenia radiacyjnego w południowej polsce....?!
   
   o co chodzi ?!

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę