Dodawanie komentarza

Do tematu: PRZECZYTAJCIE TO CO NAPISAŁEM!

Komentarze do artykułu: Ludzie jak roboty, mikrochipy pod skórą

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

PRZECZYTAJCIE TO CO NAPISAŁEM!

~SEMIO

2008-04-24 21:30:51

Niektórzy komentatorzy proroctw dopatrują się piętna Bestii w mikrochipach, które mają być wprowadzone pod skórę, w super-komputerach, kartach, na których można zmieścić wszystkie dane o człowieku i tym podobnych środkach. Wszystkie osobiste dane o człowieku można zmieścić na układzie scalonym wielkości główki szpilki i umieścić pod skórą. Taki znak może posłużyć za kartę kredytową, medyczną, paszport, prawo jazdy, a nawet wycofać z obiegu gotówkę. Jednocześnie może posłużyć państwu za narzędzie ścisłej kontroli, gdyby otrzymać go mogli wyłącznie ludzie lojalni wobec rządzącego systemu. Bez niego nikt nie mógłby kupować ani sprzedawać...
   
   Takie technologie mogą posłużyć Szatanowi, aby narzucić sankcje przeciwko tym, którzy nie przyjmą jego piętna, jak to zapowiada Apokalipsa (13:15-17). Wydaje się jednak, że obecnie Szatan wykorzystuje te popularne wśród chrześcijan mrzonki jako zasłonę dymną, aby odwrócić ich uwagę od prawdziwego piętna. Piętno i pieczęć są częścią duchowego wielkiego boju i dlatego mają duchowy charakter. Pieczęć wiąże się z wiernością wobec przykazań Bożych, zaś piętno z wyborem ludzkich nakazów w miejsce Bożych. Pamiętajmy o tym, kiedy słyszymy sensacje o mikrochipach, uniwersalnych kartach i superkomputerach.
   
   

ODPOWIEDZ

apokalipsa

~grzesznik

2010-10-14 13:06:27

zgadzam się z tym,co napisałeś.dziwi mnie to,dlaczego w cerkwiach o tym nie mowią.dlatego ludzie nic nie wiedząc,będą przyjmować chipy,czyli pieczęć szatana i po śmierci pójdą odrazu do piekła będąc już pod władzą szatana.już widać gołym okiem,że ludzie żyją według swojej woli,zapominajac kto ich stworzył.pozdrawiam praktykujących prawosławnych.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę