Dodawanie komentarza

Do tematu: Mam waszą kase daliście se zarobić hehe

Komentarze do artykułu: Płatne GG...? - czyli oszuści na sieci...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Mam waszą kase daliście se zarobić hehe

~Damos

2004-01-13 09:45:00

Jak chcecie odzyskać swoją kase to prosze o kilka młodych kobitek jakis alkohol i może dogadamy sie ale jak narazie kase ja mam hehe żeby dać sie tak w konia zrobić. ja nawet nieciałem tego na serio ale jak już płaciliście to czemu nie kasa sie przyda hehehe Naiwniacy!!!!!!

ODPOWIEDZ

Idiota

~Badalice

2004-01-13 10:49:10

Niestety ale nei dałam się nabrać na twój tekst i chuj na to kładę, ale idiota jestes że się jeszcze tu wpisujesz :/ buahahaha POcałuj mnie w dupę!

ODPOWIEDZ

KURWA DEBLIL !!

~Zielony !!

2004-01-13 11:27:20

buahaha...... qrwa i wy wierzycie temu kretynowi...
   te pare panienek i alk. to se qrwa zadzwon do rodziny !! moze jakas ciocia przyjdzie z flaszka..buahahah
   kurwa debilu i myslisz ze kto ci uwierzy...
   ja pierdole takich jak ty powinni trzymac w oswiecimiu jebany murzynie !!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

TY H... DRENTWY

~ngcvjvcgjfd

2004-01-13 11:39:13

MASZ DOWNA W USZACH robili cie przez telefon g... bija cie kablem od pilota po rzesach stara ci h.... wsadza w pape ku..... jagby nie tan pies na klatce bo by cie tu nie bylo kretynie

ODPOWIEDZ

Cioty

~Marian z Marsa

2004-01-13 12:19:43

Cioty z was jezu... jak tylko spojży sie na ten tekst widać że sobie żartował, wy kurwa nauczcie sie rozumieć żarty, a nie od razu z ryjem wyskakujecie

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę