Dodawanie komentarza

Do tematu: artykuł

Komentarze do artykułu: Wprowadzenie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

artykuł

~Daniel

2006-01-06 02:15:03

nie czytajcie jest wiele pierdolenia a tak naprawdę w końcu nic niej jest sensownie wytłumaczone ,idiotyzm i głupota po prostu

ODPOWIEDZ

dobra strona!!!

~H

2006-07-22 09:31:21

Dzięki wam za tę stronę.Wystarczy mieć trochę inteligencji żeby pewnych rzeczy się domyśleć,to co daliście w tej stronie potwierdza wiele z tego co przypuszczałem o tym całym "zjawisku" wcześniej.Mam nadzieję że bynajmniej tu można bezpiecznie gębę otworzyć,bo w stanach jest to niemożliwe.Wniosek się nasuwa sam kto jest większym terrorystą - Bush.Żeby atakować własny kraj,nawet Alkaida tego nie robi.Tu popieracie tą całą sprawę licznymi dowodami.Nawet gdybyście prubowali manipulować faktami tak jak Bush,to i tak pewnych rzeczy nie da się ukryć i nie wiem jak trzeba być naiwnym,rzeby nie dostrzec pewnych faktów i nie wyciągnąć własnych wniosków.Cieszę się że uświadamiacie nas ludzi,zawsze światem rządziły pewne elity.Polityka to jest strasznie brudny temat,trzeba być bardzo naiwnym żeby wierzyć w oficjalne gadki polityków.Ludzie patrzcie na politykę jako na grę interesów,a nie na image jaki politycy kreują!Dlatego niektórym ciężko jest przełknąć pewne fakty,że to mogła być manipulacja,a tak z tego wynika.Dziwię się jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości,pozdrawiam twórców strony.

ODPOWIEDZ

Komentarz

~Swiadoma007

2006-10-09 00:43:52

Ja mysle ze ta strona jest potrzebna. Poniewaz tak wiele osob moze nawet o niej nie slyszalo.Nie wiem dlaczego okreslacie ja ze jest popier... W tych wiezach moglismy byc my. Jesli sie wam cos nie podoba to wara od niej!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

wątpliwy

~Borowski

2007-02-23 07:02:24

Ta strona jest tyle warta co cały portal HOT NEWS. Między naukowymi artykułami wkeca się takie rewelacja jak Balcerowicz jako niszczyciel polskiej gospodarki albo Żydzi rządzą światem, a ostatnia rewelacja raport WSI jest dla nich wiarygodny. Najważniejsze pytanie, ponoć wszystkie sprawy zostały już wyjaśnione przez różnej maści debukerów z internetu. No i pytanie dlaczego portal udaje, że tegi nie zauważa, dlaczego nawet nie próbuje dyskutować z debugerami.
   
   Na dobry przykład:
   http://www.debunking911.com/
   http://internetdetectives.biz/case/loose-change
   http://www .911myths.com/index.html
   
   Kapitalne artykułu dla tych, którzy mówią coś o "logice":
   http://www.debunking911.com/massivect.htm
   
   O i stare pytanie debukerów. Dlaczego Dylan Avery żyje? Dlaczego wciąż pracuje nad tematem, zbiera dowody i objeżdża świat z pokazami Loose Change? Skoro stany zabiły 3000 swoich obywateli to mają jakiś kłopot z uciszeniem Averego? Kto mi odpowie na to pytanie?

ODPOWIEDZ

ehh..

~Adun

2007-05-29 05:02:11

niestety.. z checia porozmawial bym z tworcami tej strony i zapytal sie czemu oszukuja ludzi... wiekszasc tego co jest tu napisane to jakies bzdety wyssane z palca... szkoda gadac...

ODPOWIEDZ

do Adun

~Docent

2007-08-09 09:02:57

Jeśli George Bush to twój Bóg to nie wypowiadaj się na tym forum, tylko wierz sobie w Niego dalej... powodzenia!. . .

ODPOWIEDZ

Uwaga

~PaW

2009-03-10 09:44:34

Dla ludzi ze "zniewolonymi umysłami" lub spienionymi mózgami wszystko jest głupotą prócz tych informacji (i ich źródeł), które te umysły zniewoliły.

ODPOWIEDZ

? !

~Jackson .

2009-09-16 20:12:59

Sam w swoim pierdoleniu, nic lepszegoi byż nie wymyślił =.=

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę