Dodawanie komentarza

Do tematu: hotnews

Komentarze do artykułu: Teoria spiskowa

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

hotnews

~realista

2006-01-29 07:16:14

przez przypadek znalazłem ten portal stokrotne Bóg zaplać -polece go innym ,tym niedowiarkom popierającym PO.UW ,PD itp. pożytecznym idiotom ja mawiał lenin o tych co mu wieżyli -pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

wtc

~loxet

2006-05-02 13:28:30

jak jeszcze nie ogladaliscie to obejrzcie sobie to http://www.maxior.pl/?p=index&id=15769&2

ODPOWIEDZ

tak,tak

~Pariah

2006-11-28 16:02:39

bog ci zaplaci, w rublach, chyba :) Tak tak za zamachem na WTC, stoja nie żydzi i nie Ufoludki ale żydoludki z planety jerosolim. Ludzie co wy tu wygadujecie? Przypisalibyscie to zdarzenie KAŻDEMU, nawet Matce Teresie z Kalkuty popierajac to "faktem" znalezienia medalika z jej podobizną w gruzach WTC. To nawet nie jest żałosne, to...brak słów zeby to wyrazić...
   Jeśli zaczniecie szukać czarnej dziury to powiem wam gdzie ją znalezć... zróbcie sobie rentgen czaszki to znajdziecie...
   

ODPOWIEDZ

Pariach..

~marcokon

2006-12-10 08:37:37

Ty nie pasujesz do tego swietnego portalu więc nie zaśmiecaj Go swoją głupotą. twoje (celowo z małej t)
   jest na portalu onetu, wp a najlepiej gw . spotkasz tam prawie TYLKO podobnych sobie.

ODPOWIEDZ

...

~Adun

2007-05-29 05:06:37

moim zdaniem terrorysci odnisli podwojny sukces.. nie dosc ze zabili wiele niewinnych ludzi, to jeszcze wiele odob uwaza ze to nie oni sa winni.. tak trzymajcie...
   
   ps. gdybym ja bym z rodziny ofiary z pentagonu, wtc.. a ktos by mi zaczal pier..c ze to nie terrorysci zrobili to chyba bym go rozszarpal..
   ale sorry.. wy wiecie i znacie "jedyna i niepodwazalna" prawde.. pozwolcie ze zacytuje tekst z wikipedii dobrze was podsumowujacy -> "Istnieją niepotwierdzone teorie, wg których atak na Pentagon miał zupełnie inny przebieg. Teorii tych próbuje się dowodzić na rozmaite sposoby zazwyczaj mające niewiele wspólnego z metodą naukową a wiele z bezkrytycznym powtarzaniem plotek i pseudonauką."

ODPOWIEDZ

!!!PRZECZYTAJCIE

~rudenzz

2007-07-24 17:46:35

czy ktorys z was ogladal te 3 dokumenty, ktore wyszly niedawno za wielką wodą ?! jesli nie to proponuje obejrzeć, wrecz nalegam, tu jest wszytko co chcecie wiedzieć!
   " UFO - The Greates Story Ever Denied "
   " UFO - Disclosure Project "
   " UFO Area 51 - The Alien Interview "
   
   wszytkie są na YouTube.
   cała prawda...to wszystko jest ze sobą powiązane.

ODPOWIEDZ

wspaniale

~pafnix

2007-08-18 11:36:41

Wspaniały z ciebie człowiek , pewnie jestes patriotą wierzącym only w ojca dyrektora oraz czarne zastepy moherkomando, alleluja i do przodu.

ODPOWIEDZ

adun czy ty myslisz logicznie?

~peacemaker

2007-09-12 13:14:49

pseudonauka itp. jest wlasnie wyjasnienie oficjalne atakow na wtc i pentagon.W pentagonie po rzekomym udezeniu samolotu nie bylo zadnych jego szszatkow ,a dziura w budynku byla waska jak od pocisku.A WTC niby sie zawalily od pozaru?To nie realne i przyzna to kazdy specjalista.To tez zaden budynek w historii sie nie zawalil od pozaru chociaz palily sie niektore nawet po 20 godzin i wiecej , a WTC godzine czasu i jeszcze z niewiadomego powodu zapalil sie od nich budynek obok, ktory tak jak one sie zawalil.
    Na filmach jest ukazane jak explozje wewnatrz wtc rozrywaja okna pare pieter od szczytu ktory sie zawalal i tak do samego dolu jak to swiadkowie ujeli "jak karabin maszynowy"
   
   Ludzie jak jestescie dziecmi neostrady to sie tu nie udzielajcie.Najpierw przeczytajcie wszystkie informacje do konca ,a puzniej oceniajcie i komentujcie...Nawet nie wiecie co sie dzieje na swiecie i co was czeka...i macie wielkie szczescie
   
   -bo glupota nie boli...

ODPOWIEDZ

Prawda to ewolucja

~caleb

2007-11-29 14:54:37

youtube szukaj Alex Collier prawda czy fantazja? sami ocencie? google szukaj:antymateria,reaktor fuzyjny,teoria plazmy, odwrotne czasteczki fotonow , zaginanie czasoprzestrzeni ,nowa czasteczka energi (swiadomosc).Nie mozliwe stalo sie mozliwym? Nastepny krok porownajcie ksazki sci-fi z zagadnieniami ,ktore znalezliscie na wyszukiwarce,ktos nas prowadzi pokazuje droge?.Nawet najwiekszy sceptyk nie moze zaprzeczyc ze w ogromie jakim jest wszechswiat nie znajduje sie chociaz kilka cywilizacji myslacych a takze to ze biorac pod uwage jakoby nasza galaktyka jest stosunkowo mloda w porownaniu do innych czy chociaz jedna z tych cywilizacji nie jest starsza od nas o kilkadziesiat tysiecy lat!Skoro my wiemy ze na dzien dzisiejszy czas i przestrzen nie stanowia przeszkody dla pewnych czasteczek to jaka wiedze posiada ta teoretyczna cywilizacja.Informacje sa po to zeby analizowac je , zbadac,zrozumiec,laczyc w logiczna calosc.Bron Boze wiezyc!Analizowac!Jesli odzucasz teorie odzucasz kim jestes.Na teoriach zbudowany jest nasz swiat.Natura czlowieka jest ciekawosc dazenie do wiedzy,danych,informacji.Ewolucja!Szukajcie a znajdziecie bardzo madre slowa!Jesli nie szukamy to jest to cofanie sie w rozwoju....

ODPOWIEDZ

???

~łat de fak?

2008-04-23 02:14:24

co to kur... jakis esej?
   Koles albo piszesz o faktach albo sie zamknij. Definicja "teorii spisku" zostala juz dawno stworzona. Fakty sa takie, ze pierdo..isz. Zastanów sie czy chcesz sie spelniac literacko i filozoficznie, czy faktycznie przekazywac jakies konkretne informacje.
   podziekowal

ODPOWIEDZ

do aduna

~durszlak

2008-12-29 15:52:13

Pokaż mi choć jednego terrorystę, który uznałby za swój sukces wysadzenie centrum NY, zabicie 2000 swoich wrogów i pozozstałby wykluczony z szeregu podejrzanych? Przecież dla nich to by była największa kara. Nie rozumiesz psychologii działania terroryzmu.

ODPOWIEDZ

film wtc

~synwiatru

2009-01-17 10:53:06

witam wszystkich, mam pytanie a zarazem ogromną prośbę. poszukuje filmu o spisku związanym z wieżami WTC. kiedyś mogłem na niego natrafić wszędzie a dzisiaj został nawet usunięty z YouTube. z pośród wszystkich filmów o spisku z 9/11 charakteryzuje się on tym, że co każdy dowód pokazywali starszego profesora siedzącego na krześle który był narratorem i wszystko opowiadał. był chudy, miał okulary z tego co pamiętam i podawał niezbite dowody. pomóżcie mi to znaleźć... z góry dzięki :)))

ODPOWIEDZ

film wtc

~synwiatru

2009-01-17 10:56:43

witam wszystkich, mam pytanie a zarazem ogromną prośbę. poszukuje filmu o spisku związanym z wieżami WTC. kiedyś mogłem na niego natrafić wszędzie a dzisiaj został nawet usunięty z YouTube. z pośród wszystkich filmów o spisku z 9/11 charakteryzuje się on tym, że co każdy dowód pokazywali starszego profesora siedzącego na krześle który był narratorem i wszystko opowiadał. był chudy, miał okulary z tego co pamiętam i podawał niezbite dowody. pomóżcie mi to znaleźć... z góry dzięki :)))

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę