Dodawanie komentarza

Do tematu: ufo

Komentarze do artykułu: Ekspert WTC - wytrzymają uderzenie Boeinga

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ufo

~dsadsafdasf

2006-02-18 06:43:00

polećcie w kosmos i złapcie to ufo

ODPOWIEDZ

Ufo

~Bradziaga

2006-04-17 09:33:13

Nikt nie ma zamiaru cie lapac,mozesz isc spokojnie do lekarza!!!!

ODPOWIEDZ

Naoczny świadek

~y

2007-01-22 06:59:38

Witam wszystkich!
   Czytam sobie wszystko na tej stronce i trochę dziwie się tej całej mistycznie zakamuflowanej tragedii 11.09. Trochę chyba mitologizujecie tutaj, doszukujecie się dziury w całym... Jestem osobiście świadkiem zawalenia się wież (właściwie tylko tej drugiej). W 2001 r. byłem na Campie w USA, od 19.08 do końca października w NYC. W czasie uderzenia samolotu w pierwszą wieżę wsiadałem do subwaya gdzieś na 90 ulicy na Manhattanie. Po 15min myślę że pociąg wynurzył się na powierzchnię na Queensie i zobaczyłem płonącą wieżę, pomyślałem że to pożar, coś w stylu płonący wieżowiec itp. Zawróciłem na manhattan, tam przesiadłem się chyba w jedną z "czerwonych" linii metra na południe Manhattanu. Koło 10 ulicy światło w pociągu zaczęło migać, zatrzymał się na następnej stacji i już dalej nie jechał, wszyscy wysiedli, nawet chyba jacys ludzie którzy wiedzieli co sie święci zaczeli panikować i uciekać na koniec pociągu jak jeszcze stał wcześniej między stacjami. Tak więc jak wyszedłem na powierzchnię jednej wieży już nie było, druga się paliłem. Zbliżałem się już do Downtown więc inne nie tak niskie wieżowce przesłaniany widok, wtedy właśnie zawaliła się 2 wieża co słyszałem ale nie widziałem. Dotarłem ostatecznie myślę na jakiś 1km od wież może mniej i pozostało tylko obserwować z nabrzeża kupe dymu. Aha wcześniej jeszcze pod jakimś większym wieżowcem (po zawaleniu WTC) wszyscy pracownicy reorganizowali się w zespoły ratunkowe, tez się zapisałem ale nic z tego nie wyszło. Pozbierałem trochę gazet i tyle, papierow z wieżowca
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę